Genç Erkekler de Cinsel İsteksizlik

0
451

Genç Erkekler de Cinsel İsteksizlik

Cinsel isteksizlik sadece yaşı ilerleyen ve andropoz dönemine giren erkekler de görülmemektedir. Genç erkekler de de giderek cinsel isteğin azaldığı görülmektedir.

Cinsel istek konusun da kesin bir kanıya varılmamıştır. Tetosteron hormonun cinsel istek ve arzu açısından çok büyük önemi vardır. Cinsel istek, fanteziler, gece ereksiyonu, orgazm ve boşalma sıklığı testosteron hormonu tarafından ayarlanmaktadır. Testosteron hormonu düşükse cinsel isteksizlik başta olmak üzere birçok cinsel sorun beraberin de gelmektedir. Delay 48000 45 yaş sonrası testosteron hormonu erkekler de belirgin olarak düşmektedir. Ancak son dönemlerde 26-40 yaş arası erkekler de de bu duruma sıkça rastlanmaktadır. Genç erkekler de özellikle aşırı kilo, alkol ve sigara tüketimi, düzensiz beslenme bu durumun tetiklenmesine ve hormonların daha az salgılanmasına neden olarak libidonun düşmesine neden olmaktadır. Genç erkeklerin daha düzenli ve dikkatli bir hayat sürerek cinsel istek sorunundan kurtulmaları mümkündür.

Günümüz de birçok erkek erken boşalma sorunu yaşamaktadır. Delay sprey Erken boşalma sorunu yaşayan erkekler genel olarak iş ortamların da çok fazla stres ve yorgunluk dolu günler geçirdikten sonra eve gelip özel anlarına vakit ayırmaya şansı pek olmayan erkeklerdir. Erkekler bu durum karşısın da ne yazık ki çaresiz kalmaktadır.

Erkekler de meydana gelen erken boşalma sorununa karşı olarak çeşitli tedavi yöntemlerini sizler de deneyebilirsiniz.  Sorunun kalıcı mı yoksa hangi neden ile oluştuğunu öğrenmeniz de fayda vardır.  Erken boşalma sorunu olan kişiler de performans sorunu da mevcuttur. http://www.delay48000.net/ sitesine girerek delay spreyin tüm modellerini görebilirsiniz.

Sitemiz de  yer alan ürünlerin sahibi olmak istiyorsanız sitemizde ki bölümlerden siparişlerini yaparak kullanabilirsiniz. Uzman kontrolü ile kullanabilirsiniz. İlaç değildir gıda takviyesidir. Bu dünya genelinde yaygın şekilde tercih gören ürünü sizlere de rahatlıkla tercih olabilir. Her zaman isteklerinizi değerlendirmek bu tür ürünler ile birlikte daha olanaklı bir hal alabilir. Bu yardımcı cinsel sağlık ürünlerini hemen kullanmak sizin elinizde.

TEILEN

Yorum Yaz