Gelinlik Modelleri 2016

1
2830

Mutlu bir yuva kurmak üzere tatlı bir telaş içerisinde oldukları düğün arefesinde en önemli detaylardan biri de hiç şüphesiz ki gelinlik ve damatlıklar. Her genç kızın rüyasını süsleyen efsanevi kıyafet acaba bu yıl hangi tür ve şekillerde karşımıza çıkacak? Gelinlik modelleri 2016 sezonu ile ilgili olarak tüm merak ettikleriniz yazımızın devamında…

Gelinlik modelleri 2016 sezonunda birbirinden farklı tasarımlarla alıcılarını bekliyor. Bu sezona ait gelinliklerin önceki yıllarla kıyaslandığında çok daha fazla çeşide sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Son dönemlerin yoğun ilgi gören balık gelinlik modelleri 2016 sezonunda da popüleritesini devam ettiriyor. Daha çok straplez olarak tercih edilen balık model gelinlikler aynı zamanda sırtı açık farklı işlemlere sahip detaylarla da yine son derece ilgi odağı olacağa benziyor. Özellikle uzun boylu genç kızlarımızın hiç tereddüt etmeden tercih edebilecekleri harika bir model olacağını düşünüyorum.

Yine bu yıl için söz konusu edeceğimiz prenses gelinlik modelleri de yoğun ilgi görecek olan modeller arasında yer alıyor. Son derece göz kamaştırıcı ve dikkat çekici tasarımlara sahip olan prenses gelinlik modelleri, daha uzun bir süre popülaritesini devam ettirecek gibi görünüyor. Bu tarz gelinlik modellerine de bakmadan geçmemenizi tavsiye ederim.

Gelinliğiyle aynı zamanda bir zariflik elde etmek isteyen genç kızlarımız içinse dantelli gelinlik modelleri bu yıl ayrı bir ilgi görüyor. Gelinliğinize çok ayrı bir hava ve şıklık katan dantel detayları mutlaka görülmeye değer.

Bu kadar modeli söz konusu etmişken mini gelinlik modellerinden de söz etmeden geçemeyeceğiz. Bu en özel gününde büyük bir farklılığa imza atmak isteyen gelin adayları için mini gelinlik modelleri de  2016 senesinde birbirinden farklı modelleriyle alıcılarını beklemekte. Özellikle yaz sezonunda önemli bir alıcı kitlesine sahip olan mini model gelinlikler, hiç bu yılki kadar fazla çeşide sahip olmamıştı.

Gelinlik modellerinin çeşitliliğinin yanı sıra, 2016 sezonunda renkler de yalnızca beyaz olmanın dışına çıkacak. Artık sadece beyaz renk bir gelinlik tercihinde bulunmak zorunda değilsiniz. Her ne kadar 2016 sezonunda da ağırlıkta beyaz renk olacaksa da bu özel geceye farklı bir atmosfer katmak isteyenler için farklı renklere sahip modeller de mevcut.

TEILEN

Yorum Yaz