Gardırop Savaşları 27 Eylül 2016 Günün Birincisi Kim Oldu ?

0
1087

Fox ekranlarının sevilen moda ve stil programı Gardırop Savaşları’nda bir günün daha sonuna gelindi. Günün konsepti olarak süet şıklığı belirlendi.
Yarışmacılar kendilerine verilen 500TL bütçe ile günün konseptini yapıp seçtikleri kıyafetlerin nedenini açıklayacaklar. En iyi konsepti yapmak için sınırlı zamanları var. Konsepti hazırlamak için belirlenen süre içerisinde bu bitirilip, son aşama olan makyaj ve düzenlemeler için villaya dönmeleri gerekiyor. Makyajlar tamamlandıktan sonra podyuma çıkacak olan beş yarışmacıda kendinden emin bir şekilde alışverişlerine başladılar. Kendilerine belirlenen süre içerisinde alışverişlerini tamamladılar ve belirlenen noktada buluşan yarışmacılar villaya döndüler. Bunun ardından son düzenlemeleri ve makyajlarını tamamlayarak podyumda jurilerin karşısına çıktılar.
gardirop

27 Eylül 2016 Günün Birincisi Kim Oldu ?

Gardırop Savaşları’nda Salı günü en yüksek puanı Gizem D. aldı. Günün en iyi konseptini hazırlayan yarışmacı Gizem D. 13 puan ile diğer 4 yarışmacıyıda bugün açık ara ile gerisinde bıraktı. Podyumda Gizem D. 13 puan alırken Gizem B. 10 , Su 11, Kamer 7 ve Aycan 12 puan ile günü kapattı. Birinci olan Gizem D. ise herkesin gözlerini kamaştıran bir güzelliğe bürünmüştü. Büyük bir sevinç ile diğer yarışmacıları gerisinde bıraktı.

gardiropp

TEILEN

Yorum Yaz