G String Alacaklara Tavsiyeler

0
478

G string alacaklara tavsiyeler

2016 yılında internetten en çok satılan iç çamaşırları arasında gecelikler, jartiyer çorabı, tanga ve g string modelleri ile babydoll çeşitleri oldu. G string modelleri, dantelli gecelik modelleri ve transparan gecelikler fantezi iç giyimde en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Lohusa gecelikleri hamile gecelik modelleri ve penye gecelikler ise klasikliği seven ve şık olmak isteyenlerin tercihi oldu. Külotlu çorapların pot yapması, yakması ve tuvalet zorluğu yüzünden jartiyer çorapların satışında büyük bir artış oldu. http://www.gstringmodelleri.net/k/tanga-kulot fantezi giyimde de büyük bir öneme sahipken günlük kullanıma uygun olması ile çok satanlar arasında yer aldı.

fantezigecelikler

Son birkaç yıldan beri tayt modası ile gündeme gelen iç çamaşırı izi sorunu açık renk ve dar kıyafetlerde kötü bir görüntü oluşturmaktadır. Bu amaçla tanga ve g string modellerine yönelen hanımlar klasik külot kullanımına son vermektedirler. Baybdoll modelleri cinselliğe renk ve heyecan katman isteyen çiftlerin tercihi olmaktadır. http://www.gstringmodelleri.net/k/dantelli-kulot ve tanga modelleri ile kombinlenen babydoll modelleri ilişkilere büyük bir canlılık kazandırmaktadır.

g string

TEILEN

Yorum Yaz