Fantazi İç Giyim

0
629

Kadınlar kadar erkeklerin de sevdiği fantazi iç giyim modelleri çoğunlukla kesim, renk, desen açısından farklılık gösteriyor. Bu nedenle tercih yelpazesi oldukça geniş olan fantazi iç giyim modelleri büstiyer, eldiven, vücut çorabı, jartiyer, kostümler gibi farklı tasarımlardan oluşuyor. Kadınların vücut hatlarını daha çok ortaya çıkardığı için kadınların daha dikkat çekici ve seksi bir görünüme ulaşmasında da etkilidir.

Kadınların eşleri, sevgilileri ya da partnerleri ile birlikte zevklerine uygun modelleri tercih edebilirler. Kadınlar tarafından en sevilen fantazi iç giyim aksesuarları büstiyer, jartiyer ve vücut çoraplarıdır. Çok farklı modelleri bulunan fantazi iç giyimde birbirinden güzel desen, kumaş ve tasarımlar bulunuyor. En orijinal ve tarz fantazi iç giyim modelleri bulunan ifondi’nin her kategorisinde olduğu gibi fantezi kostümler kategorisinde de çok farklı modeller vardır. Farklı seçeneklerde tasarlanan kostümlerde en çok tercih edilen kısa lise etekleri ve hemşire kıyafetleridir. Bunların yanı sıra yılbaşı kızı ve hizmetçi kostümleri de kadınlar kadar erkeklerin de favorileri arasındadır. Fantezi gelinliklerde en sık tercih edilenler arasındadır. Önemli olan bu tarz kıyafetleri kadınların kendi vücut ölçülerine göre bulmalarıdır. Bu yüzden en geniş vücut aralığından en küçük vücut ölçülerine kadar bir çok seçenek bulunuyor. Partnerlerinin ve kendilerinin tarzına en uygun kostümü seçebilirler. Kıyafetlerin yanı sıra aksesuar da tercih eden kadınlar, eldiven ve vücut çorabını da vazgeçilmezleri olarak nitelendiriyor. Genellikle tulum formunda tasarlanan vücut çoraplarının fileli, dantelli ya da ipli bir çok farklı modeli vardır. Her birinin kendine has tarzları olduğu için farklı tarzlara sahip kadınlar tarafından tercih edilir. Kadınların en çok tercih ettiği dekolteli ve dantelli vücut çorbalarıdır. Bunun dışında bir de en çok kullanılan eldivenlerdir. Onlarında birbirinden farklı kesim, desen, renk ve konseptlere ait modelleri vardır.

Baştan aşağıya tam olarak bir konsept oluşturmak isteyenler için her türlü kostüm, kıyafet ve aksesuarı bulabileceğimiz ifondi’ de yaptığımız alışverişler gizli bir şekilde bizlere gönderiliyor. Böylece istediğimiz ürünlere mutlu bir alışveriş sonucunda hem de kolay bir şekilde ulaşabiliyoruz.

TEILEN

Yorum Yaz