Ezo Sunal Kimdir

0
920

Ezo Sunal Kimdir

Ezo Sunal Kimdir?
Ezo Sunal Kimdir?

Ezo sunal; 1984 İstanbul doğumlu memleketi Malatya’dır. Kendisi; Kemal Sunal’ın kızı ve birçok diziden tanıdığımız Ali Sunal’ın da kız kardeşidir. Tiyatro sanatçılığının yanı sıra aynı zamanda yazarlıkta yapmakta olan Ezo Sunal kimdir derseniz; son dönemde; Show TV’de yayınlanmakta olan Güldüy Güldüy Show çocukları yönetiyor.

Ezo Sunal’ı gördüğümüz ilk iş tabii ki Güldüy Güldüy Show değil; 1993 yılında yayımlanan ‘Sayılar Bizden’ Ezo Sunal’ın kadrosunda yer aldığı ilk film. Yönetmeni Zeki Ökten olan film sırasında Ezo Sunal ilk ve son kez babası ile kamera karşısına geçme fırsatı bulmuştur. Kemal Sunal, Ezo Sunal’ın bir arada olduğu tek filmdir. Film bir sistem eleştirisidir; rüşvet ve adam seçmenin ele alındığı filmde Ezo Sunal; Rıza adı verilen karaktere tekme atan kızı canlandırmaktadır.

2007 yılında Ezo Sunal karşımıza ‘Tutsak’ dizisi ile çıkmıştır ancak dizi çok fazla ilerlemeden ekranlara veda etmek zorunda kalmıştır. Yönetmeninin Yasemin Türkmenli olduğu dizide rol alan Ezo Sunal; Elif adında bir karakteri canlandırmış ve seyirci tarafından kısa sürede takdir toplamayı başarmıştır. Müziğini Toygar Işıklı’nın yaptığı dizi de dram, polisiye ve gelirim unsurları ön planda yer almıştır. Ezo Sunal’a dizi boyunca son derece başarılı oyuncular olan Kaan Urgancıoğlu, Uğur Polat, Hülya Darcan eşlik etmiştir.

Ezo Sunal kimdir yazısı, kimdir.tv sitesinin izni ile alınmış olup Ezo Sunal’ın detaylı bilgilerine ve fotoğraf albümüne kaynak siteden erişebilirsiniz.

Kaynak: kimdir

TEILEN

Yorum Yaz