Evlilik Yıl Dönümü Kutlaması İçin Alternatif Tatiller

0
169

Evlilik Yıl Dönümü Kutlaması İçin Alternatif Tatiller

Evlilik yıl dönümü kutlaması yapacaksanız şöyle biraz romantik, biraz baş başa kalabileceğiniz, biraz gezebileceğiniz ve havasının da güzle olduğu bir belde seçmenizi öneririz. Bunlara örnek olarak bizler sizlere ilk sırada Kıbrıs’ı öneriyor olacağız. Özellikle şöyle biraz hava alalım, biraz gezelim diyorsanız kendinize ayırtacağınız Lefkoşa otellerinden bir oda ilde harika bir zaman dilimi yaşayabilirsiniz. 3 günlük bir kaçış bile yeterli gelecektir diye düşünüyoruz. Lefkoşa otelleri merkeze yakın konumlarda olduğu için çıkıp kolaylıkla gezebilir ve hava alabilirsiniz. Evlilik yıl dönümüne çocuksuz olarak sadece baş başa kalmak için gidiyorsanız zaten bolca vakit geçirip gezmek planlarınızın arasında vardır. Bu sebeple merkezi otellerden olan Lefkoşa otelleri doğru bir seçenek olabilir.

Biz zaten gezmekten çok bıktık sadece iki sevgili ve eş olarak dinlenebileceğimiz, denizin keyfini çıkarabileceğiniz bir yer arıyoruz diyorsanız o halde Girne otellerini tercih edebilirsiniz. Burada kendinize hitap eden oldukça büyük tesisler bulabilirsiniz. Yine isterseniz dinlenir havuza ve denize girebilir yine dilerseniz Kıbrıs’ı gezmeye de gidebilirsiniz. Girne otellerinin hangi konsepte hizmet verdiği oteline göre değişebilir. Bu sebeple konseptine bakarak da otel seçimi yapmayı unutmayınız. Hiç otelden çıkmayı düşünmüyorsanız ve çok ekstra ücret çıksın istemiyorsanız her şey dahil olan otellere bakabilirsiniz.  Girne otellerinin oldukça büyük ve geniş tesisler olduğunu inceleme sırasında zaten görebileceksiniz.

Bir diğer bölge olan ve yine en çok tercih edilen Magosa otellerine bir göz atmanızı öneririz. Bu oteller de denize sıfır oranı oldukça yüksek. Hemen odanızdan çıkıp havuza ya da denize koşabilirsiniz. Magosa otelleri de fiyat olarak diğer otellerin ücretlerine yakın fiyatlandırmalar içermektedir. Eğer fiyata çok takılmıyorsanız ve sadece aradığınız özelliklerde bir tesis olmasını istiyorsanız Magosa otellerinde de aradığınızı fazlası ile bulabilirsiniz. Kibrisaskina.com adresinde her zaman en uygun fiyatları bulabilirsiniz. Tüm oteller sizlere sunuluyor. Artık seçim yapıp hangi otelde kalacağınıza karar vermek tamamen size kalıyor. Umarız bu evlilik yıl dönümü kutlamanız en güzelleri arasında en başı çeker.

TEILEN

Yorum Yaz