Estetiksiz ve Kusursuz Görünüm

0
217

Her dönemde insanlar kendilerine bakmayı ve güzel olmayı önemsemişlerdir. Güzelliğin ölçütleri zaman içinde değişse de ister kadın ister erkek olsun herkesin belli bir estetik anlayışı vardır. Kilo alındığında, vücuttaki yağ dokusu arttığında, hareketler kısıtlandığında, göğüs formu bozulduğunda, çeşitli hastalıklar ya da sadece zamanın yıpratıcı etkileri nedeniyle, kişilerin fiziki görünümleri bozulabilir. Böyle durumlarda insanlar özgüvenlerini yitirir, depresyona girer ve durumlarının daha da kötüleşmesine zemin hazırlarlar.

Estenik’te, tüm estetik problemlerinizi çözüp size yardımcı olmak için uğraşıyoruz. Hastaların, fiziki görünümleri nedeniyle kendilerini kötü hissetmeleri ve sosyalliklerini yitirip toplumdan uzaklaşmalarını engelliyor, onlara yepyeni bir görünüm kazandırarak hayata tekrar pozitif bir şekilde bakmalarını sağlıyoruz.

Ankara’daki merkezimizde; karın estetiğinden genital organ estetiğine, doğumsal anomalilerin düzeltilmesinden burun estetiğine, meme estetiğinden ameliyatsız yüz germeye ve saç ekimine kadar pek çok alanda uzman doktorlarımız tarafından operasyonlar yapılmaktadır. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Zühtü Demir’in yaptığı estetik işlemlerinde ileri teknoloji ürünlerinden yararlanılarak, hastanın tüm estetik sorunlarının giderilmesi ve yaşamına sağlıklı bir şekilde devam etmesi sağlanır.

Yılların verdiği deneyim; Estenik

Yaşlılık, düzensiz kilo alışları, gebelik, spora başlayıp bırakma ve hastalık gibi sebeplerle kişilerin bedeni canlılığını ve formunu kaybedebilir. Göğüsler sarkabilir, cilt yıpranabilir, saçlar dökülebilir ya da vücut orantısız bir şekilde kilo alabilir. Estenik’te her türlü estetik sorun, uzman kişiler tarafından detaylı analizler yapılarak tespit edilir ve hastanın beden yapısına uygun çözümler uygulanır. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Zühtü Demir, yılların verdiği deneyimi ile hastanın tüm estetik sıkıntılarını en yüksek teknolojileri kullanarak tedavi eder ve hastanın sağlıklı ve pozitif bir şekilde ayrılmasını sağlar.

Estenik ile kusursuz bir görünüm

Merkezimiz Ankara’da bulunmakta olup; her türlü  yüz ve boyun estetiği, karın estetiği, ben aldırma, doğumsal anomalilerin tedavisi, genital organ estetiği, burun estetiği, burun ucu estetiği, meme estetiği (göğüs büyütme, göğüs küçültme, meme dikleştirme ve toparlama) ve ameliyatsız estetik (botoks, terleme tedavisi, zayıflama, yüz germe, dolgu, dövme silme, cilt bakımı, lazer epilasyon ve somon DNA aşısı) operasyonlarını uzman kadromuzun tecrübeleri ışığında gerçekleştiriyoruz. Ayrıca saç problemleriniz için de çözümler sunuyoruz. Saç dökülmeleri, saç ekimi ve saç bakımına dair tüm sıkıntılarınızı Estenik’te gideriyoruz.

3D Crisalix teknolojisi ile sanal gerçeklik

Estetik dünyasındaki rekabeti artıran bir yenilik olan 3D Crisalix teknolojisi, merkezimizde başarı ile uygulanmaktadır. Bu teknoloji ile detaylı bir muayeneden geçen hastalarımız, ameliyat öncesinde bedenlerindeki değişimi görebiliyorlar. Hastaların estetik operasyon sonrasında kavuşacakları görünümü her açıdan izlemelerine olanak sağlayan yöntem sayesinde, hastalar doktorları ile daha sağlıklı bir iletişim kurabiliyor ve operasyonun başarılı bir şekilde geçmesini sağlamış oluyoruz.

Estenik ile merak ettiğiniz her şeyi sitemizi inceleyerek öğrenebilir, telefonlarımızdan bize ulaşabilir ya da Ankara’daki merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. İşinde uzman personelimiz sizlere tüm sorunlarınız hakkında bilgi verecek ve sizi en iyi şekilde yönlendirmeye çalışacaktır.

www.estenik.com.tr

TEILEN

Yorum Yaz