Estetiksiz Göğüs Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

0
3283

Kadınlar, her zaman olduğundan daha da hoş gözükmek isterler. Belli bölgelerinin, arzu ettiklerini görüntüye sahip olması, onlar için oldukça önemlidir. Bu bölgelerin başında da, göğüsler gelmektedir. Pek çok kadın daha dolgun ve daha iri göğüslere sahip olmak isterler. Siz de, göğüslerinizin daha dolgun gözükmesini istiyorsanız, çeşitli yöntemlere başvurabilirsiniz. Gerekenlerin hepsini yaptıktan sonra, az bir zaman içerisinde gözle görülür farkı hissedebilirsiniz. Öncelikle şuna karar vermelisiniz: Göğüsleri daha dolgun hale getirmek için, operasyon geçirmeyi, çeşitli estetik müdahaleleri geçirmeyi düşünenlerden misiniz? Yoksa doğal yöntemler aracılığı ile bir sonuç mu almak istiyorsunuz?

estetiksiz-gogus-buyutme

Eğer operasyon geçirmekte sakınca görmeyen biriyseniz, gittiğiniz estetisyenler ilk olarak protez göğüs yöntemine yönlendireceklerdir sizi. Bu operasyon, hemen sonuç elde edebileceğiniz bir işlemdir.

Fakat daha dolgun göğüsler için tek çareniz bu değildir. Göğüs dolgunlaştırmak için uygulanabilecek işlemlerden biri de masajdır. Eğer göğüslerinize düzenli bir biçimde masaj yaparsanız, kısa bir süre içinde gözle görülür sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu işlemi uygulayan masaj salonlarında, özel masaj aletleri bulunmaktadır. Eğer bir merkeze gitmiyorsanız, kendiniz de masaj yapabilirsiniz.

estetiksiz-gogus-buyutme-2

Evde masaj yapacak kişiler için yöntem şöyledir: Göğsünüzün tamamını, avuç içinize yerleştirin. Sonrada yuvarlak hareketler ile masaj yapmaya başlayın. Bu işlemi, en az beş dakika boyunca yapınız.

Masajı uygularken, göğüs büyütmek için satılan yağlardan da faydalanabilirsiniz. İşlemi ilk olarak sağ, sonra da sol göğsünüze uygulayın. Göğüslerinize masaj yaptıktan sonra, koltuk altınıza da aynı işlemi uygulayınız.

Kolunuzu havaya kaldırın ve sonra istediğiniz yöne doğru aynı masajı tekrarlayın. Bu işlem bittikten sonra, biraz sıkıştırarak masaj yapın. Sıkıştırmanızdan kastımız, göğüs arasında çatal bölgesini belirgin hale gelecek yönde masajı uygulamanızdır.

estetiksiz-gogus-buyutme-1

Bu bölge için de, göğüs büyütücü kremlerden ya da yağlardan faydalanabilirsiniz. Bu masaj sadece göğüsleriniz dolgunlaşmasını değil, aynı zamanda dikleşmesini de sağlayacaktır. Masajı uygulamaya başladıktan iki hafta sonra, gözle görülür sonuçları hissetmeye başlayacaksınız. Sizde, ister operasyon geçirerek, isterseniz evinizde, hayaliniz olan dolgun göğüslere rahatlıkla sahip olabilir, kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

TEILEN

Yorum Yaz