Erkeklerin Yaşadığı Sorunlar

0
606

Erkeklerin yaşadığı sorunlar

Penis büyütme hapları genel olarak ereksiyon hapları ile aynı işlevi görmektedir. Penisin içinde süngerimsi bir yapı bulunur ve bu bölümdeki damarların genişlemesi ile kan penise pompalanır. Kan süngerimsi yapıya dolduğunda penis uzaması ve sertleşmesi meydana gelir. Vega 100 Penisteki bütün damarların açılması ve kan pompalanması ile penis en uzun haline ulaşır.

Normal şartlarda iyi bir sertleşme olmadığında penis daha kısa ve yumuşak olacaktır. Penis büyütücü ilaçlar yerine uzun süreli cinsel performans ve sertleşme sağlanması için çabalamak daha mantıklı olacaktır. İdeal penis boyu 10 cm kadar olduğunda yeterlidir. 10 cm’lik penis ile düzenli bir seks hayatına sahip olabilirsiniz. 10 cm penis boyu cinsel ilişkiye girmek için yeterlidir.

cinsel

Önemli olan boyu değil işlevi. Penis boyu ne kadar uzun olursa olsun erken boşalma sorunu olan bir erkek kadına hiçbir zevk veremez. 16 cm’den daha uzun penis birçok kadın için korku sebebidir. Kadınlar çok büyük penislerden korktuğu için penisin çok büyük olması da iyi değildir. Vega 100 mg Önemli olan penisin vajinanın içinde ne kadar süre sert ve boşalmadan kalabildiğidir.

Kadınlar cinsel ilişkide zevk alması için g noktası yani klitoris uyarılmalıdır. Klitoris vajinanın hemen giriş kısmında yer almaktadır. Bu bölgenin uyarılması 8-10 cm boyundaki penis fazlasıyla yetecektir. Sadece iyi bir performans göstermek ve frekansı yakalamak gerekiyor. http://www.vega100mg.gen.tr/ sitesinden vega ürünü siparişlerinizi hızlı bir şekilde oluşturabilrisiniz. Kadının tatmin olması için uzun süre ön sevişme ve uzun süren bir cinsel performans gereklidir.

TEILEN

Yorum Yaz