Erkekleri etkileme yolları nelerdir?

0
2076

Çok hoşlandığınız bir erkeğin size karşı aynı duyguları beslemesini istiyorsanız şimdi vereceğim önerileri dikkate alarak bunu kolayca başarabilirsiniz.

İşte erkeleri tavla Yöntemleri:

Güler Yüzlü ve Esprili olun: erkekler her daim kedini güldüren, etrafına neşe saçan güler yüzlü kadınları severler. Suratı asık ve etrafına mutsuzluksaçan bir kadına kim birlikte olmak ister ki

Untitled-1

Temiz ve Bakımlı Kadın Olun: erkekler birlikte olduğu kadının bakımlı ve temiz olmasını ister. Özellikle tırnaklar, saçlar gibi konularda titiz davranın her daim mis gibi kokun. Spor yapmaya özen gösterin Fit bir vücuda sahip olmak sizler için her daim avantajdır.

ass

Takıntılı Olmayın: Olduk olmadık şeyleri kafaya takmayın. Partnerinizin sevdiği şeylere engel olmayın. Kilolu olduğunuzu düşünerek her şeyi sorun etmeyin erkekler bu tip kadınlardan hoşlanmaz.

dsddsd

Abartıya Kaçmayın: Giyim kuşam konusunda abartıya kaçmayın. Erkekler genellikle kendileri için giyinen kadınlarda hoşlanır toplum içerisinde sesiniz ve abartılı gülüşünüzle tepki çekmeyin başta sona ölçülü bir kadı olmaya özen gösterin.

TEILEN

Yorum Yaz