Erkeklerde G Noktası Nerededir

0
2829

Erkeğinizi yatakta mutlu etmek, unutulmaz sevişmeler yaşamak istiyorsanız, ona daha zevk vermenin yollarını keşfetmelisiniz! İlk durağınız ise, erkeklerin zevk noktalarından biri olan G noktasına masaj ve dokunuş tekniklerini öğrenmek olabilir.

Erkeklerin G noktasının yerini öğrenin

Nasıl ki kadınlarda G noktası varsa ve orgazm olmayı kolaylaştırıyorsa, aynı zevk noktası erkeklerde de var. Ancak farklı bir konumda. Erkeklerin G noktasını keşfetmek için ön sevişme sırasında ilk G noktası olan ve ‘frenulum’ olarak bilinen penisin hemen altındaki hassas bölgeye dokunulmalıdır. Sinir uçlarının yoğun olduğu frenulum, penisin hemen altındaki hassas bölgedir ve dokunulduğunda erkeklere kendinden geçirici bir his yaratabilir. Erkekler heyecandan deliye dönmelerine neden olan frenulum dokunuşlarını çok severler, kalp ritimleri ve nefesleri hızlanır.

sevismenin-faydalari

En hassas bölgeye yoğunlaşın

Ayrıca erkeklerde cinsel organ başı çok daha erojen ve hassastır. Uyarılmanın yüksek olduğu ikinci evrede penisin sertliğini daha uzun süre koruyabilmesi için ikinci G noktası olan ve ‘ perine’ olarak bilinen yumurtalıklar ile makat arasındaki deri ikinci odak noktası olmalıdır. ‘Kışkırtıcı seks noktası’ olarak adlandırılan perineye yapılacak olan hafif ya da sert dokunuşlar erkeklerin daha derin zevk almalarına, sertlik kalitelerinin artmasına ve boşalma denetiminin daha kolay yapılmasına yol açar.

TEILEN

Yorum Yaz