En Yeni ve Farklı Lif Modelleri Bu Sitede

0
2169

En Yeni ve Farklı Lif Modelleri Bu Sitede

Kadınların son zamanlarda en çok tercih ettiği el işlerinden birisi de lif yapımıdır. Farklı renk ve modellerdeki lifler, hem kolaylık bakımından hem de zaman açısından kadınların ilk tercihi. Çok maliyetli olmaması ve kısa bir süre içerisinde yapılması nedeniyle lif örmek tercih sebebi. Her ne kadar lif yapımı kolay olsa da farklı lif modellerini bulmak bazen zorluk oluşturabiliyor. Aynı modeli örmekten sıkılan kadınların imdadına hobi siteleri koşuyor.

Hobi sitelerinin en başarılılarından Elişi Hobiler, farklı ve yeni modeller ile kadınlar için bir hobi cenneti. Yeni yılın lif modellerini bulabileceğiniz bu site kadınlara resimli ve örnek anlatımlı lif yapılışı sunuyor. Aynı lif modellerini işlemekten sıkılanlar bu siteyi ziyaret ederek farklı modellerini inceleyebilir kendilerine yeni modeller üretebilir. İsterseniz sitedeki lif modellerinden bazılarını inceleyelim:

Kasnak İşi Lif Modelleri

Tığ ve şiş ile değil de çivili kasnak ile yapılan lif modeli.  Kasnak ile lif örneği çıkarmak isteyenler anlatımlı örneği inceleyebilirler.

Örgü Tomurcuk Lif

Bu işte yeni olanlar, örgü tomurcuk lifi deneyebilirler. Çünkü örgü tomurcuk lif örmesi en kolay lif modellerindendir.

Yıldız Lif Modeli

Farklı bir model denemek isteyenler yıldızlı lif modelini deneyebilirler.

Çeyizlik Damat Lifleri

Çeyizlik damat lifleri, evleneceklerin çeyizlerini süsleyecek desek yalan olmaz. Evlenecekler bu modeli çeyiz bohçasına koyabilirler, çok şık duracaktır.

Bebel Lif Modeli

Bebekli motif sevenler, bu lif modelini muhakkak denesin. Hem çok şirin hem de yapımı çok kolay.

Elişi Hobiler’de daha birçok farklı lif modelleri mevcut. Aynı lif modellerini örmekten sıkıldıysanız ve biraz yaratıcı fikirler arıyorsanız bu siteyi inceleyebilirsiniz. Sadece lif modelleri değil, ‘’kendin yap fikirleri’’, iğne oyası ve farklı oya modelleri için muhakkak uğrayın.

Kaynak : Lif Modelleri

TEILEN

Yorum Yaz