En Trend Saç Renkleri

1
1743

EN TREND SAÇ RENKLERİ

Yıllardır hep ezber olarak görülen sarı, siyah ya da kahve saçlar dışında bu sezon en trend saç renkleri arasında çok farklı renkler bulunmakta ve kadınların güzelliğine güzellik fotoğraflar da ten renklerinin de daha farklı algılanmasını sağlamaktadır. Birçok ünlünün tercih ettiği ve ünlüler kullanılmaya başladıktan sonra toplumda da yaygınlaşan saç renkleri ile kendinizi daha farklı ve daha doğal hissedeceksiniz. Yapay sarı ve simsiyah olmaktan sıkıldıysanız sizde ara renkleri tercih edebilir besleyici saç boyalarından tercih ederek saçlarınıza ışıltı kazandırdığınız gibi sizin de daha canlı görünmenizi sağlayabilirsiniz.

en trend saç renkleri

Bal köpüğü saç rengi sizlerin 2016 yaz sezonunda tercih edeceğiniz en trend saç renkleri arasında bulunmakta ve bal köpüğü ile sizler ara tonlar kullanıp saçlarınızın daha doğal ve daha bakımlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

en trend saç renkleri 12

Çikolata kahve özellikle beyaz tenliler de veya kumrallar da en çok tercih edilen tonlar arasında olurken cildin solgun görünümden kurtulmasını ve daha canlı bir kaç değişiklik meydana gelmesini sağlamaktadır.

en trend saç renkleri

Bakır kızılı farklılıklardan korkanların bu sezon tercih etmeleri gereken bir ton olarak karşımıza çıkıyor ve birçok ünlü isim başta olmak üzere bakır kızılı uzun ya da kısa saçlı tüm kadınlar tarafından ilgi görüyor. Bakır kızılı ile kendinize güveniniz yerine geliyor ve bugüne dek hiç denemediğiniz farklı bir tarzı deneyerek saçlarınız da bakır kızılı ışıltısını yakalıyorsunuz.

en trend saç renkleri

 

Mavi siyah saç tonu ile bu yıl siyah renkleri ile güneş ışığına çıktığınız da ve saçlarınızın açıklık olan bölümlerin de mavi yansımaları sizlere bambaşka bir hava katıyor. Özellikle düzleştirilmiş ya da şekillendirilmiş saçlardan ışıltılı ve birey kazanımı sağlayan bu saç rengi en trend saç renkleri arasında yer almaktadır.

 

en trend saç renkleri

Küllü sarı, sarının sıradanlığından kurtulmak ancak farklı bir tona cesaret edemeyenler için tercih edilen bir saç rengi olmaktadır kahveyle sarı arasında bir ton olan küllü sarı birçok ünlü isim tarafından da kullanılmak da ve buton şekillendirildiğini yüzünüz de çok özel yansımaların oluşmasını sağlamaktadır. Sizler de sezonda ön plana çıkan yepyeni tonları kullanarak yıllardır kullandığınız saç renklerinden kurtulabilir ve yepyeni bir görüntü ile hem saç kesiminizi hem de saç renginizden büyük değişimler sağlayabilirsiniz.

en trend saç renkleri

en trend saç renkleri

en trend saç renkleri

en trend saç renkleri

en trend saç renkleri

en trend saç renkleri

en trend saç renkleri

en trend saç renkleri

TEILEN

Yorum Yaz