En Trend Mont ve Kabanlar Gardırobunuzda Yerini Aldı Mı?

0
766

En Trend Dış Giyim Parçaları ile Kışınız Hem Sıcak Hem Stil Geçsin

Gardırobunuz gerçekten kışa hazır mı? Mont ve kaban gibi dış giyim alışverişleriniz bitti mi? Dış giyimde doğru alışveriş yapmak çok önemlidir. Şüphesiz ki kışın en çok ihtiyaç duyduğumuz şey kaban,  mont ve palto gibi dış giyim ürünleridir. Bu parçalara yatırım yapmak kışı daha sıcak geçirmemizi sağlayacaktır. O yüzden de dış giyim ürünlerine verdiğimiz paraya tabiri caizse acımamamız gerekiyor. Havalar artık oldukça soğuk işte bu yüzden kaliteli bir dış giyim ürünü edinip, dolabınıza ekleyebilirsiniz.

kadin-uzun-kaban

Uzun ve Zarif Paltolarla Kışınız Sıcak Geçsin

Sanılanın aksine hem soğuktan korunmak hem de stil görünmek sanıldığı kadar zor değil. Bizler son zamanlarda, kış aylarında üşümemek için lahana gibi üst üste giyinmeye alışmışız. Fakat bilmediğimiz bir şey var ki o da mont ve paltolarla çaba harcamadan şıklığı yakalayabiliriz. Alacağımız uzun ve zarif paltolarla kışı sıcak ve stil geçirmek mümkün. Bu dış giyim parçalarını her stile uygulayabiliriz. Paltonun içine giyeceğiniz kombin dış giyim ürününüze uymak zorunda değil. Çünkü paltonuzun altından gözükmeyecektir. Küçük numaralarla bunu sağlamanız mümkün. Üstelik bu dış giyim parçasını farklı aksesuarlarla süsleyerek farklılaştırabilirsiniz. Paltoya atacağınız bir şal, başınıza takacağınız bir bere, kullanacağınız deri eldivenler derken bin bir türlü yoldan bu dış giyim parçasını farklı gösterebilirsiniz. Palto seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise paltonun vücut tipinize uygun olması. Boyu diz altında olan paltoları uzun boylu kadınlar tercih etmeli. Boyu bel hizasında biten paltoları ise uzun boylu olmayan kadınlar tercih edebilir.

kadin-beyaz-mont

Dış Giyim Ürünlerinin Trendleri

Dış giyim ürünlerinin en trendi bu aralar boynunda kürk detaylı olanlar. Bu kürk detaylar hem paltonuza hem de stilinize zenginlik katacak. Parka görünümünde olan bu paltolar, son zamanların en dikkat çekici parçalarından.  Bunları denimler ve cool parçalarla kombinleyin ve sokak stilinde oldukça beğenilen, tercih edilen bu stili üzerinizde uygulamaktan çekinmeyin. Palto seçiminde önemli olan bir diğer şey ise paltonun rengidir. Alacağınız bir renkli bir de pastel tonlardaki palto sizi bütün kış idare edebilir. Pastel renkleri her şeyle giyebileceğiniz gibi renkli paltoların içine giyeceğiniz siyah kombinler de paltonuzu daha çok öne çıkaracaktır. Uzun, kısa, renkli, sade birbirinden farklı ve zengin dış giyim ürünleri için Lidyana.com u ziyaret edebilirsiniz.

TEILEN

Yorum Yaz