En Trend 2016 – 2017 Gelinlik Modelleri

0
6175
2016-2017 Gelinlik Modelleri

En Trend 2016 – 2017 Gelinlik Modelleri, Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri, Kabarık Gelinlik Modelleri, Kapalı Gelinlik Modelleri ve bir çoğu sizler için hazırladığımız yazımızda !

Her yıl sezon değişikliği ile daha farklı gelinlik tasarımları karşımıza çıkarken bu yıl abiye elbiselerde olduğu gibi dantel detaylı balık formunda veya elbise tarzında dizaynedilmiş gelinlik modellerinde en çok tercih edilen detay olarak dantel kullanılmıştır.

Gelinlik her kadının hayali olan ve çocukluk yıllarından itibaren kafasında tasarladığı bir kıyafettir ve bu kıyafet kişilerin en özel gününde giyilir. Düğün için size özel tasarlanmış olan bu tasarımlar sağlamış oldukları seçenekler ile sizi yansıtacak şekilde tasarlanmıştır. En trend 2016-2017 gelinlik modelleri arasında dantellerden tül eteklere, prenses modellerden balık formuna birçok tasarım sizleri bekliyor.

Sizlerde sadelik ancak asalet tutkunuysanız balık formunda elbise şeklinde tasarlanmış tamamen dantel olarak tasarlanmış çok şık asil ve saf görünmenizi sağlayacak gelinlik modelini tercih edebilir ve bu asaletinizi aynı şekilde sade ve asil takılarla tamamlayabilirsiniz.Yaka detayı dantelli boyundan askılı üst kısmı dantel alt kısmı şifon olarak tasarlanmış yırtmaç detaylı gelinlik tasarımı farklı gelinlik modelleri arayan aykırı gelin adaylarının seçimleri arasında yer alabilir.Spagetti askılı üst kısmı tamamen dantel detayı ile bezenmiş alt kısmı göbekten itibaren şifon etek şeklinde tasarlanmış sade ve farklı gelinlik modelleri yine çeşitli online sitelerde ya da mağazalarda sizlerin tercihine sunulmaktadır.Straplez kesim bel ve basen bölümü tamamen vücudu saran basen kısmının altından itibaren balık formunda kuyruklu dantelli ve taşlı gelinlik tasarımları en trend 2016-2017 gelinlik modelleri arasında yer almakta ve siz gelin adaylarının bir kuğu gibi düğününüzde bembeyaz ve ışıltılı bir görünüme kavuşmanızı sağlamaktadır. Hem sadelik hem de asalet diyenler için bu gelinlik modeli oldukça idealdir.

Üst kısmı straplez gri görünen parlak taşlarla bezenmiş etekleri uçuş uçuş kuyruklu ön kısmı diz boyunda kısa gelinlik modelleri yine farklılık arayan gelin adaylarının tercihi arasında yer alabilir.Geçtiğimiz sezonda en ön plana çıkan dantel yaka ve kol detaylı gelinlikler bu sezonda gelin adaylarının tercihleri arasında yer almakta ve en trend 2016-2017 gelinlik modelleri olarak gösterilmektedir.

TEILEN

Yorum Yaz