En Güzel Barbie Çanta Modelleri

0
927

En Güzel Barbie Çanta Modelleri

Barbie denildiğinde acaba aklınıza neler geliyor? Güzellik, zarafet, şıklık, gençlik gibi kelimelerse Barbie’yi gerçekten tanıyorsunuz demektir. Yılların yaşlandıramadığı bir bebek Barbie. Ama eminiz ki özellikle kız çocuklarımız için bir bebekten çok daha fazlası. Dost, anne, öğretmen, macera sever arkadaş ve daha birçoğu Barbie. Onunla beraber maceradan maceraya atılabilir, onun ışıltılı dünyasının bir parçası olabilir ya da onu okulda misafiriniz edebilirsiniz.

Oyuncaklardan bahsetmiyoruz bu sefer. Onları da istediğiniz her yere sizinle beraber götürebiliyorsunuz. Okula sizinle beraber gelecek şey okul çantası. Ama bu okul çantasının daha önce sahip olduklarınızdan farklı olacağını söyleyebiliriz. Birbirinden farklı modellerde Barbie okul çantaları ve setleri Karakter Dükkanı’nda.

Barbie Okul Çantası Kalpli Set

barbie1

Pembe, mavi ve mor renklerinin ağırlıkta olduğu bu set ile Barbie çocuklarınıza hem derslerinde hem de yemek saatlerinde eşlik edecek. Bu Barbie çanta modelinin ön yüzünde kabartmalı Barbie figürü uzun ve örgü saçları ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Barbie Anaokulu Çantası Simli Set

barbie2

Sadece ablalarının düşünüldüğünü zanneden minik dostlarımız yanılıyorlar. Karakter Dükkanı’nda anaokuluna giden kız çocuklarınız için Barbie anaokulu çantası, beslenme çantası ve su matarasından oluşan bir set bulunmaktadır. Minik kızlarımız bu set sayesinde sınıflarının parlayan yıldızı olmaya adaylar. Pembe ağırlıkta olan bu çantada Barbie uzun saçlarıyla yine göz kamaştırıyor.

Barbie Çekçekli Okul Çantası

barbie3

Barbie’yi sadece sırtlarında değil yanlarında da götürmek isteyen kız çocuklarımız için en uygun model diyebiliriz. Kitapların ve defterlerin ağırlığını taşımak istemeyen ve Barbie’m her zaman yanımda olsun diyen çocuklarınız için vaz geçilmez bir model. Kızlarının boyun ve sırt sağlığını düşünen annelerimiz de hiç tereddüt etmeden Berbie çekçekli çanta modellerini tercih edebilir. Tekerlekli yapısı sayesinde çocuklarınız için hem okul yolları artık daha rahat hem yükleri çok hafif.

Barbie Çekçekli Anaokulu Çantası Simli Set

barbie1

Minik dostlarımızı düşündüğümüz bir diğer set ile karşınızdayız. Bu set sayesinde çocuklarınız anaokuluna giderken ödevlerini ve oyuncaklarını sırtlarında değil yanlarında taşıyacak. Barbie Çekçekli okul çantası sayesinde ödevler ve oyuncaklar yük olmaktan çıkacak. Tekerlekli yapısı sayesinde okul yolunu bir pist olarak görecek olan çocuklarımız yepyeni maceralara atılacak.

Bu bahsettiklerimiz Karakter Dükkanı’nda bulabileceğiniz modellerden sadece birkaçı. Bu modellerden çok daha fazlasına karakterdukkani.com adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

TEILEN

Yorum Yaz