Zayıflamak özellikle ilkbahar ve yazın gelmesi kazaklar ve pantolonlar çıkarıldığında kocaman bir göbek selülit ve çeşitli olumsuz görüntülerin yol açacağı moral bozukluklarını ortadan kaldırmak için istenir. En etkili diyet yöntemi ile sizlerde oldukça fit görünebilir ve harika bir görüntüyle yaza adım atabilirsiniz.

en etkili diyet yöntemi

Uygulaması biraz zor ancak bir haftada 7 kilo vermenizi sağlayacak en etkili diyet yöntemi ile ilk gün sabah öğününde bir tane salatalık, bir dilim kepek ekmeği ve bir dilim az yağlı peynir ile besleniyorsunuz. Öğlen menüsüne gelindiğinde haşlanmış et veya tavuk, bir bardak bitki çayı ve bir tabak yoğurt tüketiyor, ara öğün olarak hiçbir şey tüketmiyorsanız. Akşam yağsız hazırlanmış bir kâse çorba, bir tabak light yoğurt ve bir dilim kepek ekmeği tüketerek ilk günün zorlu beslenme menüsünü tamamlıyorsunuz.

en etkili diyet yöntemi

İkinci gün en etkili diyet yöntemi devam ederken kahvaltıda bir dilim salam, 1 adet domates, şekersiz çay ve 2 adet ceviz tüketiyor, öğle yemeğinde haşlanmış bir tabak yağsız makarna nar ekşili soslu ve birlikte bir kâse yoğurt tüketiyorsunuz. Akşam kavrulmuş yağsız et, bir adet turşu, salata ve tuzsuz ayran içerek ikinci günü de noktalıyorsunuz.

Üçüncü gün etkili diyet devam ederken sabah beslenmenizde bir haşlanmış yumurta, üç zeytin, 2 marul yaprağı tüketebiliyor, öğle öğününde haşlanmış 3 orta boy patates, 2 yemek kaşığı kadar yoğurt ve 2 adet kuru kayısı tüketiyorsunuz. Etkili zayıflama yöntemi ile zayıflamaya çalışırken üçüncü günün akşamında fırında veya ızgarada balık ve bol yeşillikli limonlu salata tüketme imkânına sahipsiniz.

en etkili diyet yöntemi

Diyetin son dört gününde sabah kahvaltısında bir kaç dilim domates ve peynir ile birlikte bir kaç dilim ekmek tüketiyor öğlen 1 adet ton balığı ile birlikte birkaç dilim domates akşam ise ızgara köfte ile salata yiyerek sağlıklı ancak diyet yaparak besleniyorsunuz.

En etkili diyet yöntemi azimli kadın ya da erkekler tarafından doğru bir şekilde uygulandığında ve yanında spor olmasa da ufak yürüyüşler gerçekleştirildiğinde çok daha sağlıklı ve vücuttaki sarkmaları engelleyecek şekilde gerçekleştirilmiş olur. Aynı zamanda sizler diyet yaparken bolca su tüketmeli ve vücudunuzda metabolizmanın hızlı çalışmasını sağlamalısınız.

TEILEN

Yorum Yaz