En Etkili Bayan Azdırıcı Damlalar

0
1064

İstek arttırıcı damla çeşitleri

Spanish fly dalma diğer damlalara nazaran daha kolay ve basit bir kullanım ile karşınıza çıkar. İki çeşitte birden kullanılabilen bu damlanın üretilirken; kadınlarda afrodizyak etki yaratabilmesi amaçlanmıştır. Ancak spanish fly damlanın herhangi bir şekilde %100 etki gösterecektir garantisi yoktur. Bu nedenle bu ürünü alırken iyi düşünmenizi istiyoruz. http://www.bayanazdiricidamla.net/ internet sitesine girerek buradan sipariş verebilir ürünlere göz atabilir ve sipariş verebilirsiniz. Bu sayede de ürünleriniz gizlilik içerisinde sizlere ulaştırılır.

urunler

Spanish fly azdırıcı damlalar iki şekilde kullanılır. Dilaltından olarak kullanımı bulunmaktadır. Bir de içecek yardımı ile kullanımı da bulunmaktadır.

Spanish fly damla nasıl kullanılır?

Taken From Dizorb.com
Taken From Dizorb.com

1- Spanish fly’un dil altından alınması;

Spanish fly damlanın dil altından kullanımı oldukça kolaydır. Özellikle dilaltından kullanımda damla israfı olmaz, daha az miktarda kullanılır. Dilaltından kullanmak istiyorsanız aktiviteden ortalama olarak 45 dakika önce dil altına yaklaşık olarak 3 – 5 damla olacak şekilde damlatmalısınız.

2- Spanish fly’un içecekler ile birlikte kullanılması;

Spanish fly adlı ürünümüzü dilaltından değil de içecekler ile kullanmak istiyoranız dikkat etmeniz gereken bazı bölümler var. Dila altına nazaran birkaç damla daha fazla kullanmalısınız. Ayrıca asitli ve alkollü içeceklerde kullanmamalısınız. Yine 45 dakika önce 7-9 damla arası kullanırsanız doğru kullanmış olursunuz. Bayan azdırıcı damlalar ürün olarak bitkiseldir ve bir çok kadın tarafından kullanılmaktadır. Bu nedenle de kadınlar tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır ve adından söz ettiren bir ürün haline gelmiştir.

TEILEN

Yorum Yaz