Elsa Paten Karakter Dükkanı’nda !

0
729
frozen elsa

Havalar yavaş yavaş ısınmaya başladı. Bu, senenin kartopu savaşları ve kardan adamlarının bizlere veda ettiğini ve yerlerini daha hareketli ve enerjik oyunların, bahar yürüyüşlerin alacağını gösteriyor. Peki bu gelen tatlı bahar gezmelerine ve oyunlarına çocuklarınıza almak isteyeceğiniz Elsa paten ile hareket katmaya ne dersiniz?

elsa paten

Nedir Bu Frozen?

Frozen 2013 yılında gösterime girmiş, tüm çocukların, özellikle kız çocuklarının gözdesi haline gelmiş bir animasyon filmidir. Türkçe’ye Karlar Ülkesi olarak çevrilen filmdeki buzu yönetme yeteneğine sahip ana karakter Elsa’yı bütün kızlar çok sevdi. Elsa güçlü karakteri, ne istediğini bilen kişiliği ve ışıl ışıl görünümüyle kızlar tarafından mükemmel bir rol model olarak benimsendi. Kısacası Frozen, kızlar için kendine inanmanın önemini vurgulayarak onların güçlü kadın karakteri geliştirmelerini destekliyor.

Durum böyle olunca Frozen şarkıları popüler oldu, ürünleri ve oyuncaklarına ise kızlar adeta bayıldı. Frozen’ı çocuklar bir yaşam stili olarak benimsedi. Frozen, yeni çıkardığı Elsa paten ile baharda da çocuklara eşlik edecek.

elsa paten

Çocuk patenleri, teknolojinin gelişmesi ile daha yaygın bir hale gelen eve hapsolan çocuklar için dışarı çıkmaları, bahar havasında doğa, hareket ve spor ile sağlıklı gelişmeleri için mükemmel bir fırsat. Çocuğunuzu paten sürmeye daha çok teşvik etmek için ise onların sevdiği karakterlerin patenlerini tercih edebilirsiniz. Ebeveyn denetiminde kullanacakları Elsa pateni, çocukların bahar ve yaz aylarında en güzel yoldaşı olacak.

Paten Sürmenin Çocuğuma Faydaları Nelerdir?

Üstelik paten sürmenin çocuk gelişime çeşitli faydaları var. Çocuklara sporun en eğlenceli yüzlerinden birini gösterecek olan paten, çocukların kas gelişimine yararlıdır. Paten sürmek çocuklara denge ve koordinasyon sağlar ve onların kas gelişimini güçlendirir. Paten sürerken gereken denge kabiliyeti sürdükçe güçlenecek, vücudu her zaman olduğundan daha güçlü ve daha sağlam bir hale getirecektir. Üstelik bu gelişim sırasında çocuklar çok eğlenecek. Ayrıca spor ile atacakları negatif enerji ile daha sağlıklı mental duruma da sahip olacaklar. Spor yetişkinlerde olduğu gibi çocuklarda da serotonin hormonunun salgılanmasını tetikleyerek onları daha mutlu ve sorumluluk sahibi bireyler haline getirecek.

elsa paten

Çocuklarına paten almak isteyen ebeveynler için en uygun çocuk paten fiyatlarının Karakter Dükkanı’nda olduğunu söyleyebiliriz. Karakter Dükkanı, cıvıl cıvıl çocuk ürünleri satan bir web sitesi. Sitede birçok farklı kız paten çeşitleri bulunuyor. Üstelik, alıştırma pateni olarak bilinen, çocukların ilk defa patene başlarken tercih edebileceği 3 tekerlekli paten çeşitleri de indirimli fiyatlarla sitede mevcut. Kapıda ödeme seçeneği de sunan Karakter Dükkanı’na, paten almak isteyen ebeveynlerin indirim dönemini kaçırmadan göz atmalarını tavsiye ederiz!

Bu arada unutmadan; bu güzel bahar havasını Frozen paten ile karşılarken, çocuğunuzun paten kaskı, dizlik ve diğer korumalıklarını taktığından emin olun. 🙂

TEILEN

Yorum Yaz