Elsa Kostümleri ile Çocuğunuza Keyif Verici Anlar Yaşatın!

0
819

Elsa Kostümleri ile Çocuğunuza Keyif Verici Anlar Yaşatın!

Elsa elbisesi ismiyle de anılan Elsa Kostümleri, kız çocuklarının severek giydiği parçalarının başında geliyor.  Mavi prenses bir kızı simgeleyen kostüm, özellikle ilkokul ve ortaokul çağında olan çocuklar tarafından beğeni topluyor. Siz de çocuğunuza doğum günü veya arkadaş toplantısı gibi eğlenceli vakitlerde kullanabileceği bir Elsa kostümü hediye edebilirsiniz.

Karakter Dükkânı ve Seçkin Elsa Kostümü Modelleri

Sevimli ve ünlü karakterlerin kostümlerini aynı çatı altında sizlere sunan Karakter Dükkânı, Karlar Ülkesi filmindeki prensesin mavi renk tonlarındaki eşsiz elbisesini farklı model alternatifleri ile sizlere sunuyor. Günümüzde daha çok doğum günü, yılbaşı partisi veya kostüm partisi gibi organizasyonlarda kullanılan Elsa Kostümü, kız çocuklarının kendini prensesler gibi hissetmesine yardımcı oluyor. Karakter Dükkânı üzerinde her bedene uygun Kostüm seçeneği satışa sunuluyor. Elsa ruju, lisanslı Elsa Frozen oyuncak kutusu ve vücut spreyi ise firmanın kostüm alışveriş yapan müşterilerine hediye ettiği parçalar arasında yer alıyor. Çocuklar, Elsa’nın şık ve muazzam kostümü sayesinde pelerin savurmaktan ve Prense’sin kendine özgü yaptığı hareketleri yapmaktan hoşlanıyorlar.

Şık Bir Duruş Olanağı Veren Elsa Kostümünün Özellikleri

Mavi renk tonlarında dizayn edilen kostümün üzerindeki ince tül ve pırıltı eklentisi, modele ayrı bir hava katıyor. Estetik ve şirin bir görüntü olanağı veren Elsa Kostümü’nün yanında üstelik kız çocuklarının tarzına dokunuş yapan hareketli aksesuarlar eklemelerine de yer veriliyor. Elsa tacı, Elsa ayakkabısı, Elsa asası ve Elsa takıları, kostüm kombininizi hareketlendiren aksesuar seçeneklerini oluşturuyor. Kızınızın estetik kombinine son dokunuşları yapan aksesuar seçenekleri arasından onun zevkini yansıtan bir seçim yapabilirsiniz. Kombininine İster muazzam parıltılı bir taç ile hareketlilik kazandırabilir isterse de bir süslü terlikle uyumlu bir bütünlük haline getirebilirsiniz. 2 ile 12 yaş arasındaki tüm kız çocukları için Elsa Kostümü tasarlayan Karakter Dükkânı ile hem çocuğunuzu mutlu edebilir hem de keyifli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli ürün materyalleri kullanan ve seçkin bir koleksiyon çeşitliğine sahip olan firmanın çocuğunuzun cilt sağlığını koruma altına aldığından da rahatlıkla emin olabilirsiniz.

TEILEN

Yorum Yaz