2015 Elie Saab Gelinlik Modelleri

0
2394

Elie Saab Dünyanın en ünlü haute couture tasarımcılarından olup LÜbnan asıllıdır. Her sene pek çok ödül töreni ve kokteyl’lerde kendisinin tasarımı olan elbiseleri pek çok ünlünün üzerinde görebilirsiniz. 2015 gelinlik modelleri de yine Türkiye’de Vakko Wedding mağazalarında ve Pronovias mağazalarında bulunabilir. Gelinlik tasarımlarında dantel işlemelerini en zarif ve kusursuz şekilde işleyen Elie Saab göz kamaştırıcı bir koleksiyon sunuyor.Sade görünümünün altında oldukça gösterişli olan bu tasarımı otel düğünü yapmayı planlayan gelin adaylaraına öneriyoruz. Armut vücut tipli adaylar bu modeli tercih ederlerseniz, tüm dikkatler üst bedeninizde toplanacak ve kendinizi harika hissedeceksiniz.

2015 Elie Saab Gelinlik Modelleri için Görsellere Tıklayınız 

Kısa kollu kayık yaka bu tasarımı özellikle minimalist seçimler yapan gelin adaylarına öneriyoruz. üst bedeni ile bel bölgesi kumaşsın deseni ile hareketlendirildiği için saçlarınızı tıpkı modelin saç modeli gibi çok sade yapmalısınız. Bu kadar sadelikle dikkat çekemem derseniz kırmızı bir ruj dikkatleri toplayacaktır.

Elie Saab’ın imzası haline gelmiş olan bu kumaşı otel veya tarihi mekan düğünü yapacak olan gelin adaylarına öneriyoruz. Kumaşındaki ayrıntılar oldukça dikkat çekici olduğu için gelin makyajınızda gözlerinize vurgu yaptırmalı ve nude tonalrında bir ruj kullanmalısınız.

Straplez model modası hiç geçmeyecek kadar sade olan bu gelinliği minimalist gelin adaylarına öneriyoruz. Saç modelinizi ense topuzu yaptırmalı ve duvağınızı topuzunuzun alından tutturmalısınız.

Eteklerinin kabarıklığı ve kumaşının ağırlığı ile tam bir kraliyet gelini havası vereceğiniz bu tasarımı otel düğünü yapmayı planlayan gelin adaylarına öneriyoruz. Armut vücut tipine uygun olan bu model ile saç modelinizi en sade modellerden seçmelisiniz.

TEILEN

Yorum Yaz