Duştan Çıkma Vaktinizin Geldiğini Gösteren Duş Perdeleri

0
2626

Hepimiz bu sıcak yaz günlerinde duşta saatlerce kalmayı tercih ederiz  ama boşa akan suyu kimi zaman umursamayız. Londralı  tasarımcı Elisabeth  Buecher bizim umursamadığımızı umursamış ve  uzun süre duşta kalanlar için özel bir duş perdesi tasarlamış.

ddd

Başta normal bir duş perdesine benzesede üzerinde bulunan sivri uçlar zaman içerisinde şişmeye başlıyor ve siz duş almanın keyfini çıkarırken şişen uçlar tamamen havayla dolmaya başladığı an duşunuzu kabusa çevirip adeta plastik dikenlere dönüşüyorlar ve size ‘’ duşta yeteri kadar kaldın, çık artık ‘’ mesajını veriyorlar.

ffff

 

Serideki bir diğer perde ise ” Trap” (kapan) isimli perde. Siz oyalana oyalana  duş alırken 4 dakikadan sonra şişmeye  başlayan perde, tüm vucudunuzu sarıyor ve size duştan çıkma vaktinizin geldiğini belirtiyor.


zzzzzz

 

12

Perdeler Elisabeth Buecherin ‘’ Benim Duş Perdem Yeşil Savaşçısı’’  isimli serisine ait. Bu seride ki perdeler duşta uzun süre kalanları rahatsız edip, duşu sonlandırmasını  amaçlamak üzere tasarlanmış. Aslında Buecherin amacı size zarar vermekten öte duşta çok fazla kalmayıp, su tasarrufu yapın mesajını içermektedir ve en önemli detay Buecherin tasarladığı perdeler satılık değildir.

TEILEN

Yorum Yaz