Dudak dolgusu ile güzelliğinize güzellik katın

0
547

Dudak dolgusu ile güzelliğinize güzellik katın

Dudak dolgusu yaptırmak istiyor ama acaba çok acır mı ya da çok belli olur mu gibi soruları merak ediyor olabilirsiniz. Aslında yüz dolgusunun hiç acı vermediğini dile getirebiliriz. Sizlere kullanılan anestezi kremler ile acı duyulmayacak ve doktorunuz dolgu uygulamasını bu sayede başarılı şekilde yapıyor olacaktır. Dudak dolgusu ile hem daha güzel ve dolgun dudaklara sahip olunabilir hem de aynı zamanda var olan şekil bozukluğu da bu sayede giderilmiş olacaktır. Dudak dolgusu yani sadece daha hacimli bir dudak değil, orantılı bir dudak sahibi olmanızı sağlıyor olacaktır. Doktor Mustafa Karataş ile dudaklarınız hiç olmadığı kadar güzel ve şekilli duruyor olacak.

dudak-dolgusu

Yüz dolgusunun amacı yüz hatlarını daha belirgin hale getirmek ve kusurları en kolay yoldan yok etmek olacaktır. Her bölge için sunulan yüz dolgusu sayesinde artık çökük ve sarkık görüntüler ortadan kalkıyor olacaktır. Cilt altına dolgu maddesi veriliyor ve bu da alt katmanlara destek vererek daha güzel görülmeyi ön plana çıkarmış oluyor. Yüz dolgusunun etkileri arasında iççe kırışıklıklar, çukurluklar, asimetrik düzeltmeler kaplıyor. Özellikle yaş ile beraber gelen sorunları ortadan kaldırmak için yüz dolgusu oldukça başarılı sağlıyor olacak. Hatta gerek görünürse hem botoks hem de dolgu uygulamaları aynı anda da uygulanabilir ve tam olarak istenilen başarı böylelikle sağlanılabilir. Bunun kararını verecek olan yani size ne derece uyumlu olduğunu belirleyecek olan kişi ise doktorunuz olacaktır. Doktor Mustafa Karataş ile bu konuda güvenli bir şekilde görüşebilirsiniz. Yüz dolgusu yaptırırken de herhangi bir ağrı duymuyor olacak ve dolayısı ile de korku duymanıza gerek olmayacaktır.

Çene dolgusu da henüz çok bilinmiyor olsa da doktorun önerileri ile birçok kişinin yaptırdığı uygulamalar arasında yer almaya başlıyor. Çene dolgusu hem daha simetrik bir görüntü elde etmek için hem de var olan sarkmaları yok etmek için kullanılıyor olacak. Çene dolgusu yaptırırken diğer hatlarınıza da aynı dolgu yapılarak tam istenilen başarılı sonuç yakalanabilir. www.drmustafakaratas.com adresinden dilerseniz çene dolgusu hakkında ve diğer dolgu uygulamaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

TEILEN

Yorum Yaz