Dudak Dolgusu ve Botoks Uygulamaları

0
388
dudak dolgusu

 

Botoks geçmişine baktığınızda hemen hemen birçok dünya ülkesinde kullanıldığını ve birçok yerli yabancı ünlü tarafından da en çok tercih edilen bir güzellik uygulaması olduğunu görebilirsiniz. Geçmişi 20 yıl önceye kadar dayanabiliyor. Dolayısı ile yıllar için de daha da genişletilerek sizlere sunulmaya başlanan botoks asla korkmanızı gerektiren ya da kaçmanızı gerektirecek bir uygulama değildir. Yüz hatlarınızda ki kırışıklıkları geçici bir süre yok edecek ve sizlere daha genç bir yüz ifadesi veriyor olacak.

Botoks yaptırdığım anlaşılır mı?

Botoks yaptırdığınızı kimsenin anlamasını istemiyorsanız o halde doğru ellerde ve doğru ayarda yaptırmalısınız. Bu konuda doktorunuz sizi yönlendirecek ve size doğa bir görünüş verecek kadar uygulama yapıyor olacak. Doktor Leyla Arvas hastalarına her zaman doğal güzelliği sunmakta ve bunu savunmaktadır. Dolayısı ile yapılan bu müdahalelerde oldukça doğal yapılmalıdır. Bu sayede mimik kaslarınız etkilenmeyecek bir robota çevrilmiyor olacaksınız. Eğer sizler bu kişi botoks yaptırmış gülemiyor konuşamıyor bile diyorsanız anlayın ki o botoks uygulaması başarılı bir uygulama değildir.

Botoks etkisi ne kadardır?

Botoks genel olarak 4 aydan sonra etkisini yavaş yavaş kaybetmeye başlıyor ama bu bazen 6 ayı bulabiliyor. Hatta bazı kişilerde bu süreç daha da uzun oluyor. Yıllar içinde tekrarladıkça bitiş süresi de daha uzamış oluyor.

Dudak dolgusu da aynı uygulama mıdır?

Dudak dolgusu daha farklı bir uygulamadır. Burada da amaç dudaklarınızı daha olgun göstermek, var olan simetri yanlışlarını düzeltmektedir. Yani hem estetik amaçlı yapılabilir hem de var olan sorunları kaldırmak için de tercih edilebilir.

Dudak dolgusu ne kadar süre ile sonuç veriyor

Dudak dolgusunun kalıcılı ile kişinin vereceği etkiye bağlı olarak 6 ay da 1 yıl arası kalıcılığını koruyabilir. Doktor Leyla Arvas sizler ile muayene sonrası gerek botoks ihtiyacınızı gerek var ise dudak dolgusu ihtiyacınızı paylaşıyor olacaktır. İsterseniz ikisini birden isterseniz de en çok gerek gördüğünüzü yaptırabilirsiniz. Her iki işlemde yaklaşık 10 dakika içinde bitiyor ve sizler normal hayatınıza geri dönüş yapmış oluyorsunuz.

TEILEN

Yorum Yaz