Doğum Lekesini Kucaklayan Kadın

0
2759

 

 Cassandra Naud 22 yaşında, doğuştan sol gözünün altında tüylü, oldukça büyük bir doğum lekesiyle dünyaya geldi.

6

Doğduğunda doktorlar anne babasına bu lekeyi aldırma şansları olduklarını fakat yüzünde kalacak kalıcı hasar ve görme bozuklu yüzünden ailesinin bu ameliyata sıcak bakmadığını belirten Cassandra  yüzünün yaralı olamsındansa doğum lekeli olmayı tercih ettiğini belirtiyor.

11

 

12

9

2

Okul yılllarında bir çok zorluk çektiğini belirten Cassandra Naud,  13 yaşındayken ailesine doğum lekesini aldırmak istediğini belirtmiş ve ailesinin olumlu karşılamasının ardından estetik operasyon için randevu almış fakat doktorun Cassandraya ameliyat sonrası yüzünde kalacak izleri anlatmasından sonra kararını değiştirip bu fikirden vazgeçmiş.Yetişkin yaşlarında ajans başvurularının birinde fotoşopla yüzündeki lekeyi silmesini istemişler, bunu duyduğunda üzülüp  şok yaşamasına rağmen  karşısındaki kişileri memnun etmek için başta kabul etsede sonradan düşüncesini değiştirmiş. Pek çok insan yüzünde ki doğum lekesini aldırmasını söylemesine rağmen, o bunu reddetmiş ve doğum lekesini kucaklamış.  

 

5

 

7

 

15

Çocukluğunda doğum lekesine sahip olmaktan dolayı çok zorlanıp insanların acımasız yargılarından dolayı göz yaşı döksede, şimdi doğum lekesine sahip olmanın onu diğerlerinden ayırdığına inanmakta ve bu durumun çekingen olmasına sebep olmadığını düşünmektedir. Los Angeles’ta müzik ve drama akademisinden 2014 Temmuzda  mezun olup bir yıldız olarak okuduğu şehirde tanındı ve meşhur oldu.

8

 

13

 

14

10

Profosyonel olarak dans ile ilgilenen Cassandra Naud doğum lekesinin kendisine ait bir iz olduğunu, onu diğerlerinden farklı kıldığına  ve doğum lekesinin sahnede ona yardımcı olduğuna inanmış.  ”Doğum lekem benim büyük bir parçam, beni kendime özgü ve hatırlanır yapıyor ki buda benim şu an ki kariyerim için önemli” diye belirtmiştir. Şimdilerde profosyonel bir dansçı olarak ESPN gibi kanallarda kendini göstermekte, Nickelodeon gibi çocuk kanallarında tanınan bir yıldız olma şansını elde etmiştir.

1

33

4

Ve öyleki yaşadığı durum onun aşkı bulmasına da engel olmamış 21 yaşında ki Patrick Cook’la 8 ay önce Los Angeles’ta tanışmış ve mutlu bir ilişkiye sahipler ayrıca Cassandra erkek arkadaşının kendisini çok güzel bulduğunu belirtiyor.

3

Cassandra benzer durumda olan ve kendi vücudundaki kusurları beğenmeyenler içinse “Zaman değişiyor, normal görünmekle uğraşmayın. Sizinle dalga geçenlere kulak asmayın ve her kimseniz o olmaktan gurur duyun” diye tavsiyede bulunuyor.

1

44

 

 

 

TEILEN

Yorum Yaz