Doğal bakım ürünleri cildinizi şımartın!

0
539

ECOWELL Doğal bakım ürünleri cildinizi şımartın!

Ecowell tamamen doğal içerikli ürünleri ile cildinize gereken özeni göstererek cildinizi şımartır. Ecowell, doğal içerikli ürünleri ile doğanın zengin kaynaklarını sizlere sunmaktadır.

Ecowell ürünlerinin hiçbirinde insan, hayvan sağlığı ve çevreye zarar verebilecek herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır. Tamamen doğal içerikli ürünlerdir. Ecowell ürünleri üretim aşamasından paketleme aşamasına kadar denetim altındadır ve tüm ürünleri sertifikalıdır. Ecowell ürünleri dermatolojik ve mikrobiyolojik testlerden geçirilmiştir. Bu sayede en hassas ve alerjik cilt tipleri ile uyum sağlayacaktır.

dermo-eczanem

Ecowell, tüm ürünlerinin organik olduğunun garantisini vermektedir. Hassas cilt tipleri dahil tüm cilt tipiyle uyum sağlayacak ürün içeriğine sahiptir. Ecowell ürünlerinin içeriğinde sentetik kokulara yer verilmemiştir. Tamamen doğal içerikli sentetik yağlar kullanılmıştır. Böylece cilt üzerinde alerji oluşturacak herhangi bir içeriğe sahip değildir. Ecowell ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmez.

dermo-eczanem-2

Ecowell ürünleri ile cildiniz ve saçlarınız sertifikalı tamamen doğal ve natürel içerikli ürünlerle daha sağlıklı olacak ve her zamankinden daha bakımlı olacak. Ecowell doğal içerikli ürünleri ile sizin saçınıza verdiğiniz özeni verecek ve saçlarınız olduğundan daha bakımlı, daha sağlıklı ve daha canlı bir görünüme kavuşacak. Ecowell tamamen organik içerikli ürünlere sahiptir.

Paraben, silikon ve parafin içermeyen sertifikalı organik kozmetik markası Ecowell saçlarınıza ve cildinize gereken özeni verecek.

http://www.dermoeczanem.com/ecowell

 

TEILEN

Yorum Yaz