Dikkat Çeken 2018 Jartiyer Modelleri

0
804

2018 yılına gireceğimiz son günlerde jartiyer modelleri de yeni sezonla birlikte bayanların beğenisine sunuldu. İç dünyanıza olduğu kadar cinsel hayatınıza da canlılık katacak olan 2018 jartiyer modelleri yeni yılın seçkin renklerini taşımaktadır. Yeni yılı simgeler nitelikteki jartiyer modeller her yıl olduğu gibi bu yıl da kırmızının ateşli tonlarını taşımaktadır. Pek çok farklı çeşide sahip olan jartiyer modellerinde en dikkat çeken özellik ise bu yıl ipli modellerin trend haline gelmesidir. Çorap, külot ve büstiyer kısımlarından oluşan modellerde genellikle ipli kesimler daha dikkat çekici özellik taşıyor. Çorap kısmında yer alan file ve dantel detayları genel olarak tüm jartiyer modellerinde kullanılmıştır. Düz çorap şeklinde başlayan jartiyer modelleri, çorabın bacak kısmında dantel ile canlandırılmış ve bu dantel detaylar külot ve sütyen kısımlarında da kullanılmıştır.

2018 yılı dikkat çeken jartiyer modellerinde daha çok ince ipli ve file desenli modeller başta olmak üzere dantel modelleri de kullanılmaktadır. Renk skalası olarak geleneksellikten uzak kalmayan jartiyer modellerinde yine siyah, beyaz ve kırmızı renkler oldukça ön plandadır. Genel olarak bu üç rengin yoğun olarak kullanıldığı jartiyer modellerinde pembe ve mavi renkler az da olsa kullanılmıştır. 2018 kadın iç çamaşırı modellerin arasında jartiyerler oldukça ön plana çıkacak gibi gözüküyor. Özellikle yeni yıl ile birlikte yeni sezon ürünlerinin de vitrinlerde yerini alması ve farklı ürünlerin yeni yıl ile birlikte beğeni toplaması bekleniyor. Oldukça iddialı ve çekici gözüken jartiyer modellerinde parlak kumaşlar da oldukça fazla ilgi topladı. Özellikle, metal gri ve altın sarısı renkteki parlak kumaşlar jartiyer grubunda oldukça iddialı modeller sunmaktadır. Tüm bu modellerin yanı sıra vücudun tamamını kapatabilen, vücut jartiyer modelleri de yeni sezon ürünleri arasında yer almaktadır. Dantel ve file kumaş ile üretilen vücut jartiyerleri erkeklerin yüreklerini hoplatacak kadar cesur modeller arasında yer almaktadır. Siyah rengin çokça kullanıldığı bu modellerde vücut hatları daha net şekilde sergilenmekte ve yer yer vücut hatlarını ortaya çıkartan ten kesimleri model üzerinde kullanılmaktadır. 2018 yılı dikkat çeken jartiyer modelleri arasında pek çok farklı ürün olmakla birlikte yeni yıl simgelemesi de modeller üzerinde net bir şekilde görülmektedir.

Yılbaşı temasını içeren modeller bu yıl ön planda yer almakla birlikte, kırmızı ve Noel anne modellerini de yansıtmaktadır. Kırmızı dantel üzerine işlenmiş beyaz kürk jartiyer modelleri ile yeni yıla daha iddialı ve cesurca girebilirsiniz.

 

TEILEN

Yorum Yaz