Digitürk Ailece İzlenebilecek TV Kanallarının da En İyisini Sağlıyor

0
518

Digitürk Ailece İzlenebilecek TV Kanallarının da En İyisini Sağlıyor

Digitürk size en iyi kanalları ve paketleri sunmaya devam ediyor. Sizde yeniabonelik ile Digitürk’le kolayca tanışabilirsiniz.

Teknolojik gelişmeler ışığında her ne kadar insanlar akıllı telefon ve mobil cihazları ile özellikle internette vakit geçirmeye başlasa da hemen her evde bulunan TV ekranları hala büyük bir zaman ayrılan eğlence aracı olarak görülüyor. Özellikle aileler bir araya geldiklerinde sinema filmi yada dizleri birlikte takip edebiliyorlar. Elbette eğlence programı, belgesel kanalları ve spor yayınları yapan kanallar da ailelerin birlikte zaman geçirdikleri TV kanalları olabiliyor. Digitürk TV paketlerini hazırlarken aileleri de düşünüyor ve yeniabonelik paket seçeneklerini incelediğinizde ailece TV izlemenize olanak verecek pek çok Digitürk paketini görebiliyorsunuz.

digiturk

Tv yayınlarını izlerken bazen aşırı şiddet içeren görüntüler, cinselliğin öne çıkarıldığı yayınlar karşınıza gelebilir. Ailece TV izlemeniz esnasında mutlaka daha farklı TV kanalı arayışı başlayacaktır. Bu aramalarınız esnasında hemen ulaşabileceğiniz aile kanallarının Digitürk platformunda oldukça fazladır. Digitürk ailece keyifli anlar yaşamanızı sağlayacak olan HD yayın kalitesinde istediğiniz an istediğiniz programı rahatça bulabileceğiniz TV kanallarını izlemenizi sağlıyor. Üstelik Aile paketi üyeliğiniz ile HD, 3D ve 4K görüntü kalitesi sizleri bekliyor. Digitürk ailesine Aile Paketi seçimi yapıp girenler HD, 3D ve 4K görüntü kalitesiyle ailece izlenebilecek yayınların olduğu kanalları rahatça izleyebilirler. İster aşırı şiddet ve cinsellik içermeyen filmleri, ister ailece izleyebileceğiniz dizileri, isterseniz keyifli anlar yaşayabileceğiniz eğlence programlarını, isterseniz de bilgi seviyenizi ailece artıracak dünya belgesel kanalları ile belgeselleri izleme olanağını yakalayabilirsiniz. Digitürk her yaş grubuna uygun TV programlarının olduğu TV kanallarını üyelerine kampanyalı olarak uygun fiyatlarla sunuyor. Artık ailece TV başına geçtiğiniz rahatsız olduğunuz yayınlar, size sunulacak olan kanallarda karşınıza gelip sizin TV keyfinizi engellemeyecektir. Üstelik bu imkanları veren Digitürk, teknolojik olanakları da size sunarak Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerden İzle uygulaması ile size büyük kolaylıklar getiriyor. İzlemeye vakit bulamadığınız bütün programları kayıt edip istediğiniz zamanda izleme olanağına bu sayede kavuşacaksınız. Bunun yanı sıra izle – öde seçeneği gibi bir imkanınız da var ve paketiniz dışından farklı kanaldaki bir yayını da ek ücret ödeyerek satın alabileceksiniz. Seçiminiz digitürk aile paketleri olsa bile Digitürk’ün getirdiği olanaklar yine emrinizde olacaktır.

Digitürk ailesine üye olanlar hangi paketi seçmiş olursa olsun Dİgitürk’ün getirdiği teknolojik olanaklardan faydalanma olanağına kavuşuyor. Bunlar arasında Dilediğin Yerde ve Zamanda İzle Uygulaması, Mobil Lig TV, Digitürk Plus üyeliği, izle – öde seçeneği ayrı bir yer tutuyor. Elbette HD, 3D ve 4K görüntü kalitesi size ayrı bir TV izleme zevkini yaşatacağını unutmamalısınız. Digitürk’lü olmayı seçenler yeni kampanyaları takip etmeleri halinde beklemedikleri fiyat avantajlarını sağlayacak seçenekleri de görüyorlar. Örneğin futbol tutkunları daha sezon başlamadan üye olmaları durumunda Lig TV ile canlı maçları hem uygun fiyata izleyecek hem de diğer TV kanallarını lig mücadelesi başlamadan izleme olanağına Erken Üyelik Kampanyası ile erişebileceklerdir.

TEILEN

Yorum Yaz