Dezpack Dietto İle Kolay Kilo Verebilirsiniz

0
294

Dezpack Dietto

Dezpack dietto, kilo vermek amaçlı kullanılan ve içinde ilaç etken maddesi olmayan içecektir. Kilo problemi bulunan ve denedikleri tüm yöntemlere rağmen kilo veremeyen veya kilo vermeyi başarsa da daha fazlasıyla geri alan kişilerin rahatlıkla kullanabileceği; vücudun günlük vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılayan ve protein bakımından zengin bir üründür.

İçerisinde yüksek lif oranı bulunduran dietto sindirim sistemini korur ve mideye tokluk hissi vererek; yemek tüketiminin azaltılmasına yardımcı olur.

Dezpack Dietto İçeriği

Dezpack dietto, Türk Gıda Kodeksi Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış 2014/3 Gıdalar Tebliği tarafından belirtilmiş oranlara uygun olarak içeriği sayesinde, hem vücudun mineral ve vitamin ihtiyacını karşılar hem de sindirim sitemini ve bağırsakları korur.

Dezpack içeriğinde, ilaca dair her hangi madde içermez. İçerik olarak protein bakımından zengin olan, vitamin ve mineral, yüksek lif içeren Dezpack dietto, kalori kısıtlanmı ile enerjisi kısıtlanmış, kilo verdiren shake içecektir.

İçerisindeki farklı aromalar ile 6 farklı lezzet oluşturulmuştur. Dezpack dietto çilek, muz, vanilya, çikolata, hindistan cevizi ve damla sakızı aroma çeşitleri ile sunduğu farklı lezzetler sayesinde damak tadınıza uygun olanı seçme şansı sunmuştur.

Dezpack Dietto Faydaları Nelerdir?

6 farklı aroma ile farklı lezzetler sunan dietto, sağlığınızı korurken kilo vermenize de yardımcı olmaktadır. İçilen ürürünün, bir öğün sağladığı kalori miktarı sadece 204 kaloridir. Süt ve yoğurt içerisine karıştırılarak içilir. Fakat yarım yağlı ya da yağsız süt ya da yoğurt kullanılması gerekir. Bu yüzden shake içecek olarak tanımlanır.

  • Mideyi ve sindirim sistemini korur.
  • İçerisindeki lifler sayesinde bağırsakları düzenler ve arındırıcı etkisi ile bağırsakları korur.
  • Mideye tokluk hissi verir ve yeme isteğini azaltır.
  • Vücutta yağ birikmesini engeller, yağ yakılmasına yardımcı olur.
  • Kan şekerini dengeler ve vücutta insülin direncinin artmasına yardımcı olur.
  • Karbonhidratların vücutta hızlı ve çabuk emilmesini sağlar.
  • Kötü huylu kolestrolü düşürür ve kalp damar hastalıklarına yakalanma ihtimalini engeller.
  • Dezpack, daha sağlıklı ve zinde bir vücuda sahip olmanızı sağlar
  • Bir erkek ya da kadının günlük protein ihtiyacı 60-70 gramdır. Bu shake ürün sayesinde vücudun protein ihtiyacı da karşılanmış olur.
  • Sağlıklı bir biçimde kalıcı olarak kilo vermeyi sağlar.

Dezpack Dietto Zararları Nelerdir?

Dezpack kesinlikle ilaç değildir, sadece gıda takviyesi olarak kullanılır. İçeriğinde herhangi bir ilaç etken maddesi ya da kimyasal madde bulundurmayan, tamamıyla doğal olan dietto, bu nedenle sağlığa zararlı değildir.

Vücutta, her hangi bir yan etki oluşturmaz. Sadece kronik rahatsızlığa sahip kişilerin doktorlarına danışarak kullanması tavsiye edilir.

Dezpack Dietto ile ilgili bir sorun yaşamamak adına, ürünün orijinal olmasına dikkat ediniz ve taklitlerinden sakınınız. Yine de vücudunuzda, diğer zamanlarından farklı bir tepki görürseniz; derhal doktorunuza başvuru da bulununuz.

TEILEN

Yorum Yaz