Derya’nın Dünyası Programı 19.10.2015 Kaçıranlar İçin İzleyin

0
3024

Türkiye’nin en iyi kadın programı  Derya Baykal’ın sunduğu Derya’nın Dünyası programı bugün yine en iyi konuklar, en güzel dekorasyon ve örgü modelleri ile karşınızdaydı. Hafta içi her gün 12.50’de yayınlanan Derya’nın Dünyası Programı 19.10.2015 tarihli yayınlanan programını kaçıran hanımlar için baştan sona tekrar yayını Trendkadınım.com sitenizden izleyebilirsiniz.

Kadınların en çok sevdiği kadın programı Derya’nın Dünyası yeni yayın sezonunda yine bomba konular en güzel el işleri, en farklı dekorasyon düzenlemeleri, en güzel yemek tarifleri, en farklı örgü modelleri ile siz bayanların karşısına çıkmaya devam ediyor.

Derya Baykal‘ın sunduğu Derya’nın Dünyası her gün her yerden temin edebileceğiniz ucuz malzemelerden yapacağınız eviniz ve sizin için çok kıymetli ürünler yapmanızı destekleyerek kadınların tüketimde değil üretimden yana olmasını sağlamaya çalışmaktadır.

Bu yıl Derya’nın Dünyası programının dekorasyonu tamamen değişerek sizlerin karşısına yeni yüzüyle çıkarak bu sezon yeni eklenen botanik köşesi ve çiçek bakımı bölümü ile siz hanımlara yeni bilgiler verme devam edecektir.

Derya’nın Dünyası hafta içi her gün 12.50’de Kanaltürk tv den izleyebilir kaçırdığınız bölümleri Trendkadinim.com sitenizden izleyebilirsiniz.

 

TEILEN

Yorum Yaz