Derya Baykal’la Gülümse Başlıyor !

1
3101

Haziran ayında Fox Tv’de başladığı ‘İşin Sırrı Derya’da’ adlı programa kısa sürede son veren Derya Baykal, yeni bir kanalla anlaştı.

İşin Sırrı Derya’da isimli programında, kadınların keyifli vakit geçirirken bilgilenmelerini sağlayacak bilgiler de veren Derya Baykal, gündüz kuşağının vazgeçilmezlerinden birisi olmuştu.

FOX MACERASI ÇOK KISA SÜRDÜ

Derya Baykal, kendi adını taşıyan programında sağlıktan, modaya, el işinden, ev işine, ev ekonomisinden, yemek yapımına, pratik önerilerden, püf noktalarına kadar çok sayıda konu başlığında bilgiler veriyordu.

Aynı içerikteki başka bir programı kapatılan Kanaltürk ekranlarında da uzun süre yapan Derya Baykal’ın FOX TV macerası çok kısa sürmüştü.

10 EKİM’DEN İTİBAREN TV2’DE EKRANLARA GELECEK

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği ve geçtiğimiz ay ekranlara veda eden ‘İşin Sırrı Derya’da’ programının yeni adresi belli oldu.

Program, bundan sonra Doğan Grubu’nun TV2 kanalında ekranlara gelmeye devam edecek. Derya Baykal’ın sunumuyla ‘İşin Sırrı Derya’da’ programı 10 Ekim tarihinden itibaren TV2 ekranlarında yeni ismi ile olacak.

 

Birlikte hayata gülümsemeye hazırsanız.. Derya Baykal’la Gülümse 10 Ekim’de Teve2 başlıyor ?

Derya Baykal’la Gülümse ? (@deryabaykallagulumse) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

TEILEN

1 YORUM

  1. Sevgili derya hanım efendi ben hem size hayran hemde örgü işlerini çok seven ama imkansız lık tan istediğim her şeyi öremiyorum ben sizden yün orlon ne verebilir seniz rica etsem çok mu ayıp etmiş olurum bilemedim ama surci lisan olduysa af ola sağlıklı mutlu senelere inşallah hep tv’de olun.

Yorum Yaz