Derya Baykal Deryanın Dünyası Başlıyor | KanalTürk

0
9574

Derya Baykal Deryanın Dünyası Ne Zaman, Derya Baykal Deryanın Dünyası Başlıyor, Derya Baykal Deryanın Dünyası Saat Kaçta ?, Deryanın Dünyası Hangi Kanalda

Eğlenceli ve renkli karakteri ile kadınların sevgisini kazanan Derya Baykal, bu yıl da Kanaltürk’te takipçileri ile buluşmaya devam ediyor.

Derya’nın Dünyası Hafta İçi Her Gün 12:50’de Kanaltürk ekranında… Türkiye’nin en iyi kadın programı “Derya’nın Dünyası” Türk televizyonlarının en üretken, en çalışkan, en hünerli ismi Derya Baykal’ın hazırlayıp sunacağı “Derya’nın Dünyası” kadınların ufkunu açacak; izleyenlere yaşamdan bir pencere aralıyor.
Derya`nın Dünyası Derya Baykal`da bugün hangi örgü dantel modeli yapıldı?
KanalTürk Derya Baykal`ın hünerlerini hergün birbirinden güzel tasarımlarıyla örgü dantel modelleriyle ekranlara getiriyor.

Her gün uzman konuklar eşliğinde örgü ve yemek sanatının püf noktalarına değinen Derya Baykal, Derya’nın Dünyası programı ile tüm hanımların sevgisini kazanmakta.

1090_cover
Sağlık köşesinde ise en sık karşılaşılan sağlık problemlerini tartışan Derya Baykal izleyicisini bu konuda da bilgilendirmekten geri kalmıyor.
Ekranların en hamarat, en yaratıcı, cıvıl cıvıl ismi Derya Baykal Kanaltürk ekranlarında saat 12:50`da canlı olarak yayınlanan programı, yayın bitişi ardından aşağıdan kanalın tv arşivi vasıtasıyla ücretsiz izleyebilirsiniz.

 

Derya baykal resimleri4

TEILEN

Yorum Yaz