Dermo mineral sakal serumu nasıl kullanılır?

0
707

Dermo mineral sakal serumu nasıl kullanılır?

Dermo mineral kullanımı oldukça basittir. Dermo mineral sakal serumu diğer sakal çıkarıcı gibi herhangi bir kural kaide gerektirmemektedir. Uygulama kıl köklerine uygulanmalıdır.

Sakal serumu kategorisinde en çok tercih edilen Dermo mineral her yaşta kullanılabilir. Dermo mineralin bilinen herhangi bir zararı ya da yan etkisi yoktur. İlk kullanım zamanlarında daha az ve seyrek kullanarak cildinizi Dermo minerale alıştırmanız daha iyi bir yöntemdir. Böylece kaşıntı ve kızarıklık gibi sorunlarla karşılaşma riskiniz azalacaktır.

sakal cıkarıcı

Dermo mineral sarımsak yağı içeren özel bitkisel formülü ile klasik yöntemlerle hazırlanmıştır. Dermo mineral kullanımı;

Yüzünüzü sıcak suyla güzelce yıkayın. Önce sabunladıktan sonra güzelce durulayın. Sabun yüzünüzdeki kir ve tozu alacak, sıcak su ise gözeneklerin açılmasına yardımcı olacaktır. Sakal çıkarıcı losyon kullanmak için tıraş olmanıza gerek yok. Dermo minerali güzelce çalkalayın ve uygulayacağınız alana göre bir miktar alarak en az 5 dakika boyunca bu bölgeye masaj yapın. Dermo minerali cildinize yedirdikten birkaç saat sonra yıkayarak temizleyebilirsiniz. Haftada 3-4 kez kullanmak yeterli olacaktır. http://www.sakalcikarici.net/ sitesinden sakal çıkarıcı ürün siparişi verebilirsiniz.

sakal cıkarıcı 2

Dermo mineral kullanmayı bırakınca etkisi geçer mi?

Dermo minerali diğer sakal ürünlerinden ayıran özelliği kullanmayı bıraktıktan sonra da etkisinin geçmemesidir. Birçok sakal çıkarıcı krem ve losyon kullanmayı bıraktıktan sonra çıkarttığı kılların dökülmesine neden olur.

TEILEN

Yorum Yaz