Dekoratif Balkon Süsleme Yöntemleri

0
3887

Dekoratif Balkon Süsleme Yöntemleri

Yaz geldi ve artık hepimiz balkonların tadını çıkarmaya başladı. Yaz mevsimine göre, kışın daha bakımsız olan balkonlarımızın toparlanmasının vakti geldi de geçiyor. Herkes, yaz günü sevimli bir balkonda kahvesini yudumlamak ister. Siz de, böyle düşünüyorsanız balkonunuzu değiştirmeye saksılarınızdan başlayabilirsiniz.

Çiçeklerinizin güzelliğini, saksılarınızı daha dekoratif hale getirerek ortaya çıkarabilirsiniz. Saksıları boyamak, çeşitli desenler çizmek ilk akla gelen oluyor. İsterseniz çiçekler, kuşlar ya da zevkinize göre kuru kafalar çizebilirsiniz saksılarınıza. Seçim yapmak sizin zevkinize kalmış. Eğer çizimi iyi biriyseniz, bir dakika bile kaybetmemenizi öneririz. Seçeceğiniz canlı renkler içinizi açacak, sade renkler ise ferah bir balkonda oturmanın keyfini yaşatacaktır.

Bunun dışında öreceğiniz minik dantel motifleri ile de saksılarınızı süsleyebilirsiniz. Saksınızın ölçüsüne göre öreceğiniz parçalar, balkonunuza oldukça romantik bir hava verecektir. Bunları da dilerseniz beyaz ya da krem, ya da daha şeker gözükmesini istiyorsanız açık pembe, sarı ya da açık yeşil tonlarında örebilirsiniz. Sizin yaratıcılığınız, balkonlarınızın çok daha neşeli yapacak.

Balkonunuza rengarenk bir minder köşesi hazırlayabilir masa olarakta ufak bir sini kullanabilirsiniz.Kapalı bir balkonunuz varsa resimde görülen boncuk perdelerden asabilirsiniz..

Çiçeklerle süslü bir balkon ,hem ruhunuzu okşayacak , hem de hoş bir görünüm elde atmiş olucaksınız

Balkon Süsleme

2015-04-17-13-08-58

balkon-dekorasyonu-e1431024292600

 

51f5548a6735095c372a55a16720eb84

Vasi-ringhiera-Greenbo balkon1

balkonda-çiçek-4 (1)

Amazingly-Pretty-Decorating-Ideas-for-Tiny-Balcony-Spaces_15

TEILEN

Yorum Yaz