Daniel Klein Bayan ve Erkek Saatleri

0
61

Günlük hayatta kadınların vazgeçilmez unsurlarından olan saatler kıyafet tamamlayıcı birer aksesuar haline gelmiştir. Gerek işleyiş yapısı bakımından gerekse takı açısından kullanılan saat aksesuarları, kıyafetlere uygun şekilde seçilip takılan ve aynı zamanda modeline göre de kombin yapılan önemli parçalardır. Burada devreye giren Daniel Klein bayan saatleri de daha önce bahsedildiği üzere tamamlayıcı unsurlardan biri haline gelmiştir. Saatlerin renkleri, kordonları, kadranları ve üzerindeki taşların renkleri bile giyimde önemli bir rol oynamaktadır. Bir kombin bütünleyicisi olarak görülen saatler, ağırlık olarak kordon rengini ya da kadranı vurgulayarak kombinde ortaya çıksa da ufak detaylar da oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Moda akımlarının getirdiği renk farklılıkları da klasik giyimlerde saatleri sadeleştirirken sportif ve günlük giyimlerde oldukça çeşitliliğe de yol açmaktadır.

Daniel Klein saatleri sayısız renge ve modele sahipken birçok kombin tamamlayıcısı haline de gelmiştir. Saat işlevinin yanında sadece kıyafetlerine göre giyinen kadınlar da mevcuttur ve moda akımının getirdiği kıyafetlere göre saatleri tamamlayıcı olarak görmektedirler. Daniel Klein marka saatleri de işte burada devreye girmekte ve her kombine göre renk harmanı yapabilmekte, kadran büyüklükleri ve kordon inceliklerine göre de tamamlayıcı görevini üstlenmektedirler. Bu marka altında erkek saatleri kadın saatlerine göre daha az olsa da kadınların kıyafet tercihleri ve şekilleri daha fazla olduğu için onlara birçok imkan tanımaktadır.

Saat kadranlarının çeşitli boylardaki genişlikleri de modellerin ve doğal olarak kıyafet kombinlerinin farklılaşmasında büyük bir rol oynarken büyük kadranların içindeki krono göstergelerinin renkleri ve arka planları da oldukça büyük bir görünüm etkisi yaratmaktadır. Sayıların tasarımları ve saatlerin üzerindeki parlak taşlar da kıyafetle ilgili büyük imaj değişiklikleri yaratabilmektedir.

TEILEN

Yorum Yaz