Corena’nın Yaptığı İnsanı Yardım Projeleri

0
276

Corena’nın Yaptığı İnsanı Yardım Projeleri

Sağlık sektörünün küreselleşmesini baz alarak kendini kalite standartları yolunda geliştirmeye çalışan Corena, tüm insanlar için daha iyi bir gelecek vizyonunu benimsiyor. Dolayısıyla çalışmalarında her daim bu anlayışa bağlı kalmaya özen gösteren şirket, sadece hizmet sunmakla kalmayıp ihtiyaç sahiplerine bulundukları coğrafya bölgesinde yardım projeleri tertip ediyor.

Her koşulda sağlık hizmeti sağlamayı hedefleyen şirketin yetkinlikleri ve yeterlilikleri de bu yönde artırılmaya çalışılıyor. Tedarik, depolama ve nakliye alanında etkin çözüm olanaklarına sahip olan Corena, kar amacı gütmeyen sektörlere hizmet vererek yardım projelerini hayata geçiriyor. Projeleri gerçekleştirecek olan kuruluşlar, uluslararası sağlık projeleri kapsamında destekleniyor. Bu konu hakkında daha yakından ilgileniyorsanız Corena şirketinin online sayfasını ziyaret edebilir ve buradan daha detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

Yardım Projeleri’nin Sayısı Orta Doğu Krizine Bağlı Arttı

Hasta eşitliği ilkesini benimsemiş olan Corena şirketi, ilaç tedariki sağladığı ülke durumundan da öte tüm hastaların aynı etken madde içerikli ilaca eşit zamanda ve koşullarda ulaşabilmesi için yoğun çalışmalar gösteriyor. İşte bu bağlamda yapılan ve üzerinde her geçen gün daha geniş çalışma portföyü elde edilmeye çalışılan faaliyetlerden birisi de yardım projeleri. Tamamen halkın sağlığını amaç edinerek çalışma yürüten Corena şirketi, yerel ve global düzeydeki ilaç tedarikçi firmalar ile çalışmanın yanı sıra hükümetten bağımsız olan sivil toplum kuruluşlarıyla da işbirliği kuruyor.

Düşük maliyet, hızlı teslimat ve dünyanın ulaşılması güç en zor bölgelerine ulaşabilmek, yardım projelerinin ana politikasını oluşturuyor. Özellikle son dönemlerde Ortadoğu coğrafyasında yaşanmış olan zorlu savaşlar, yıkımlar, katliamlar ve büyük göçler, Corena’nın sağlık alanındaki yardım projelerinde de artışa kaynaklık ediyor.

Geçmişten beri başarı yakalayan köklü şirket, şuan Ortadoğu bölgesinde toplamda sivil toplum örgütü ile sağlık faaliyetlerini yürütmeye devam ediyor. Üstelik proje kapsamında ihtiyaç sahiplerine sadece tıbbi malzemeler değil, sarf malzemeleri ve hijyen kitleri de sunuluyor. Bu bağlamda Corena şirketinin acil durumlar dışında uzun vadeli ihtiyaçlara yönelikte hizmetler sunduğu rahatlıkla söylenebilir. 2015 yılının sonundan itibaren 100 adet sağlık projesine ilaç ve tıbbi malzeme tedarik eden şirket, her geçen gün farklı coğrafi bölgelere sağlık alanında yardım eli uzatmaya devam ediyor.

TEILEN

Yorum Yaz