Çok Beğendiğim Lif Modelleri ve Lif Yapılışları

0
356

Banyolarımızı süsleyen harika ve gösterişli lif modelleri son dönemlerde bir hayli çoğaldı, çeşit çeşit ve çok güzeller, bu modelleri görüp de hayran kalmamak elde değil, o kadar fazla model var ki, hangisini yapsak diye düşünür olduk. Biz kadınlar genelde boş zamanlarımızı örgü örmek gibi bir uğraşla değerlendiririz, lif modellerini yapmak kolay ve kısa sürdüğü için genelde tercihimiz lif işlemek olur. Çevremdeki bayanlar lif modeli işleyerek zamanlarını değerlendiriyor, bende açıkçası lif modellerine oldukça merak sardım, nasıl işlendiğini ve nasıl yapıldığını araştırdım ve harika lif modelleri buldum, öncelerde komşu arkadaş gezmelerinde birbirimize örgü modelleri sorardık, şimdilerde ise artık cep telefonlarından, bilgisayarlardan yararlanarak, internetten akla gelmeyecek güzellikte lif modelleri bulabiliyoruz. Bende değişik ve farklı son çıkan lif modellerini ararken, karşıma harika bir site çıktı, ismi hünerliparmaklar olan bu sitede harika lif modelleri ve lif yapılışları buldum. Oldukça güzel ve benim aradığım cicili bicili lif modelleri var, birazcık bu lif modellerinden sizlere bahsetmek istiyorum.

Hangi Lif Modellerini Çok Beğendim?

Üç boyutlu kalpli lif modeline hayran kaldım diyebilirim, renkleri ve üzerindeki kalpli modeller çok hoş olmuş, kare olduğu için çok da kullanışlı görünüyor, tam anlamıyla çeyizlik diyebilirim, bu lif modelini favorim olarak seçtim diyebilirim, en kısa zamanda yapmayı düşünüyorum.

Yıldız lahana lif yapımını gördüğümde, nasıl yapıldığını anlamak için biraz inceledim, hatta anlatımlı yapılış videosunu açıp izledim, yapılışı göründüğü gibi karışık durmuyor, kısa sürede yapılabilir bir lif modeli olmuş, üzümlü modele de benziyor, bu lif modelini yapmayı düşünebilirsiniz.

Bu sene popüler olacağını düşündüğüm, 2018 kilim lif modeli de oldukça hoşuma gitti, deseni ile tıpkı kilime benzemiş, çok da yumuşak duruyor, banyolarınıza deseniyle ve renkleriyle çok değişik bir hava katacaktır.

Tabii ki o kadar lif modeli arasında, elbise lif modellerinden bahsetmemek olur mu hiç. Çok değişik ve çok farklı görünen, 2018 kaftan lif modelini görünce, gerçekten hayran kaldım diyebilirim, renkleri ve süslemesiyle çok farklı ve çok gösterişli olmuş, kızlarımızın çeyizine çok yakışacağını düşünüyorum, yani tam anlamıyla çeyizlik bir lif modeli.

Cicili bicili süslü lif modellerini benim gibi seviyorsanız, kelebek lif modelini çok beğeneceğizi düşünüyorum, kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim.

Sizlerle beğendiğim bazı lif modellerini paylaşmaya çalıştım, tabi ki daha fazla beğendiğim model var, onları da kesinlikle görmenizi isterim, eğer sizler de farklı değişik ve güzel lif modeli arıyorsanız, hünerliparmaklara kesinlikle bakın derim, Trendkadinim.com da yeni yazılarda görüşmek üzere.

TEILEN

Yorum Yaz