Cilt Rengine Göre Kırmızı Ruj Seçimi – Hemen Test Et

0
1539

Kadınlar cilt rengine göre, elbiselerine ve makyaj modeline göre ruj tercih ederler ama kırmızı rujun uyumlu olamasını sağlayan en önemli etken ten rengidir.

 

Kırmızı ruj cesur, gösterişli ve şehvetli bir renk olduğu için dikkatleri üstünüze toplamak için çok doğru bir kara olabilir. Tabi önce bilmeniz gerek şu ki kullanacağınız ruj cilt renginize uygun mu?

14806-senin-kirmizin-hangisi-650x0-1

 

Esmer tenler için kırmızı ruj seçimi

Kırmızı rujun en çok esmer renkli kadınlara yakışmaktadır belkide. Orta ve koyu tenli bayanlar için parlak ve canlı mercan kırmızı rengi ruj seçimi olmalıdır.

 Beyaz tenler için kırmızı ruj seçimi

Beyaz tenli kadınlar ten rengi açısından çok şanslılar. Yoğun kırmızı hatta mora çalan çalan bir kırmızı ruju pembe allık ve ince bir eyeliner ile kombinleyerek harikalar yaratabilirsiniz.

Hafif bronz tenler için kırmızı ruj seçimi

Yaz güneşi ile kazandığın ten rengin biraz soluklaşmış olabilir ama üzülmek için bir sebep yok koyu kırmızı ahududu renkleri hafif bronz teniniz ile mükemmel bir uyum yakalayacaktır.

Pembe-beyaz tenler için kırmızı ruj seçimi

Pembe-beyaz arası tenli bayanların tercih etmeleri gereken ruj rengi koyu mat bordo renkleri olmalıdır. Koyu bordo rengi kusursuz sürmek için ruj rengine uygun dudak kalemi ile dudakları çevreleyip sonra ruju sürmeyi unutmayın.

TEILEN

Yorum Yaz