Burçlara göre saç şekilleri

1
25156

Burcunuza göre saç şekilleri

Koç Burcu

Koç burcunun inatçı yapısı, sabahları saçlarınızı şekillendirmeyi kabusa dönüştürebilir. Saçlarınızı tel tokalar ile toplayabilir, renkli saçlar bantlarıyla şekillendirebilirsiniz. Koç kadınları duygularını belli etmeyi sever, canlı ve aktiftirler. Günlük hayatlarında heyecanlı ve pratik Koç kadınları, modern tarzda özellikle kısa saç modellerini iyi taşımaktadır.

Uzun saçlara sahip koç kadınları ise, saçlarını açık bırakmaktan hoşlanmaz. Genellikle atkuyruğu kullanırlar. Doğuştan lider ve dikkat çekmeyi seven bu burç sahipleri, kızıl saçları da çok iyi taşımaktadır.

koc-burcu-sac-modelleri

 

Boğa Burcu

Boğa burcu kararlı yapısıyla, saç konusunda da ne istediğini gayet iyi biliyor. Her zaman kullandığın şampuanın ve kullanmaktan keyif aldığın sabit saç modelleri var. Abartıdan ve değişimden fazla hoşlanmayan boğa kadınları, saçlarında her zaman doğal modeller tercih ediyor; kızılın açık tonları ve sarı saçları da güzel taşımaktadırlar.

boga-burcu-sac-modelleri

 

İkizler Burcu

İkizler, monotonluktan fersah fersah uzak bir burç! Sizi bir ay platin sarısı, diğer ay saçlarınızda deniz mavisi esintilerle görebilmek mümkün, bu yüzden sabit bir saç modeli önermek çok zor İkizler kadınına.  Neşeli, hareketli, rahatı seven yapınızla rahat kullanılan, özel bakım gerektirmeyen saç modellerini tercih ediyorsunuz. Röfleli ve gölgeli saçlar sizler için uygun olacaktır. Saç modellerin de ruh haline göre sıklıkla değişiyor. İkizler kadınını bir gün açık ve kabarık, diğer gün düz fönlü saçlarla görebilmek mümkün.

ikizler-burcu-sac-modelleri

 

Yengeç Burcu

Romantik ve şefkatli yapısıyla alışkanlıklarına ve değerlerinize sıkı sıkı bağlı Yengeç Kadını, özgürlüğünden de ödün vermez. İki renkli ombre saç, size oldukça yakışacaktır. Düz veya dalgalı, abartıdan uzak saçlar da tam size göre.

yengec-burcu-sac-modelleri

 

Aslan Burcu

Ormanlar kraliçesisiniz siz, tüm gözlerin üzerinizde olması sizin için çok önemli. Gösterişli, kabarık, dikkat çekici ve cesaret isteyen saç modelleri tam size göre. Kendine güvenen, tutkulu ve ateşli aslan kadınlarının rengi açık kumral ve fındık kabuğu rengidir. Yeniliklere açık yapınızla, değişiklikten korkmayın.

aslan-burcu-sac-modelleri

 

Başak Burcu

Dakik ve mükemmeliyetçisiniz. Dağınıklık hiç size göre değil. Bu durum saçlarınıza da yansıyor, her zaman  bakımlı ve özenli olmanız şart. Saçlarınızı maskelerle şımartıyor, kırıklarını düzenli aldırmaya özen gösteriyorsun. Sorumluluk sahibi ve hassas bir mizaca sahip olan başak kadınının rengi platin tonlarıdır.

basak-burcu-sac-modelleri

 

Terazi Burcu

Estetiğe, konfora ve lükse meraklı Terazi Kadınları, yine de gösterişi ve abartıyı sevmiyor. Saç modeli tercihiniz sade ve şıklıktan yana. Kumral saç tonları tam size göre. Kendi içinde tutarsızlıklar yaşayan, ancak dışarıdan bakıldığında oldukça dengeli görünen bir yapın var. Saçlar konusunda ise tutarsızlıklar yaşayabiliyorsun, uzun süredir uzatmaya çalıştığın saçlarını bir anda gözünü bile kırpmadan kestirebilirsin, ancak biz seni her halinle seviyoruz :)

terazi-burcu-sac-modelleri

 

 

Akrep Burcu

Küt kesimli saçlar, Akrep Kadınlarının saklı güzelliklerini ortaya çıkarmaları nedeniyle çok yakışmaktadır bu burç sahiplerine. Sizler için en uygun saç rengi kuzguni siyahtır. Saçların ister düz, ister kıvırcık olsun, ama mutlaka bakımlı olmalı. Çünkü sen, çekici görünmeyi çok seviyorsun. Bunun için perma, röfle gibi işlemleri saçlarına zarar verdiğini bilsen de uygulatmaktan çekinmiyorsun.

akrep-burcu-sac-modelleri

 

 

Yay Burcu

Yay Kadınları için ani kararlar almak oldukça kolaydır. Yay burcu kadını sprey ya da jöle kullanmaktan hoşlanmadığı için, sert yerine yumuşak saç modellerini tercih ederler. Bu burcun  saç rengi koyu kumraldır.

yay-burcu-sac-modelleri

 

 

Oğlak Burcu

Kıvrak espri anlayışın ve uyumlu yapın sayesinde her yerde kendini sevdirmeyi başarıyorsun. Saç konusunda bile kendini sağlama almaya çalışıyorsun, saçın bozulmasını önleyen sprey ve jöle gibi şekillendiriciler tam sana göre. Oğlak kadını, aynı zamanda geleneklerine bağlı ve tutucudur. Görüntünde biraz değişiklik yapmaya ve arkadaşlarını şaşırtmaya ne dersin.

oglak-burcu-sac-modelleri

 

 

Kova Kadını

Kova kadını dünyanın sırrını kendinde taşıyor gibi görünmektedir. Yaratıcı bu burç sahibi, her gün saçlarını kuaför edasıyla şekillendirebilir, renkli tokalarla süsleyebilir. Sıra dışı zevkleri ve inançları ile büyük mücadelelere rahatça girebilir. Yeni stiller denemekten zevk alan kova burcu, saç rengi ve kesimi konusunda da yeniliklere açıktır.kova-burcu-sac-modelleri

 

 

Balık Burcu

Burçların en duygusalı tabii ki sizsiniz. Hassas karakteriniz saçlarınıza da yansıdığından, boya ve perma gibi kimyasal uygulamalar size göre değil, eğer boya yapmayı düşünüyorsanız önerimiz bitkisel boyalar kullanmanız. Saç renginiz toprak rengi ve tonları.

balik-burcu-sac-modelleri

 

 

TEILEN

Yorum Yaz