Botoks uygulaması

0
346

 

Botoks işlemi kliniğimizde uzun yıllardan beri uygulanmakta olan ve doktorumuz Mustafa Karataş ve ekibi tarafından da güvenilir bir şekilde uygulanmakta olan önemli medikal estetik uygulamalarından biridir.

Botoks uygulaması hangi alanlarda etkilidir?

Alın ve kaş arasında meydana gelen mimik kırışıklıklarında, Göz çevresi kırışıklıklarının giderilmesinde, Boyun bölgesi kırışıklıkları, Yanak sarkmaları ve son olarak da son dönemlerde oldukça yaygın bir şekilde tercih edilen Koltuk altı, el ve ayak terlemelerinde botoks uygulaması oldukça etkilidir.

Botoks uygulaması ne kadar sürede yapılır?

Botoks işlemi oldukça kısa sürede yapılabilen ve uygulama yapılacak alanda belirlenmiş olan noktalara minimal uçlu iğneler yardımı ile uygulanır. İşlemin ardından uygulama bölgelerinde minik oranlarda şişlikler oluşabilmektedir. Ancak bu şişlikler yarım saat içinde geriler ve kısa sürede ortadan kaybolur.

Uygulama ne kadar sıklıkla yapılır?

Botoks uygulaması yaklaşık 6 ayda bir tekrarlanabilmektedir. Ancak bazı durumlarda kişiye göre bu sürede azalma ya da artış gözlemlenebilmektedir. İşlemin bu sürelerde tekrarlanmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

İşlem sonrasında kontrol gerekli mi?

Uygulamanın ardından 2 hafta sonrasında doktorunuza giderek gerekli düzeltmeler var ise yaptırabilirsiniz. Dolayısı ile işlem sonrası kontrole gitmeniz önerilmektedir.

Botoks uygulaması nerede yaptırılmalı?

Bizler botoks uygulamasında sizlere her zaman olduğu gibi Dr. Mustafa Karataş ve ekibini önermekteyiz. Kendileri alanında oldukça donanımlı bir ekiple çalışmakta ve bugüne kadar gerçekleştirdikleri başarılı işlemler ve uygulamalar ile de her zaman kendilerinden söz ettirmeyi başarmış önemli kişilerdir.

Sizler de botoks uygulamaları, dolgu uygulamaları, bölgesel zayıflama işlemleri ve cilt gençleştirme ve daha birçok işlemler hakkında Mustafa Karataş’ın sayfasında yer alan medikal estetik uygulamaları hakkında bilgi ve kliniğe gelmek için randevu almak için www.botoksdoktoru.com’u ziyaret edebilirsiniz.Unutmayın medikal estetik uygulamaları mutlaka uzman hekimler ve alanında donanımlı ve tecrübeli kişiler tarafından kliniklerde ya da hastanelerde yapılmak zorundadır. Aksi halde hijyensiz ortamlarda ve uzman olmayan kişiler tarafından yapılan her bir işlem sizlerin sağlığı açısından oldukça zararlı ve istenmeyen sonuçlara neden olabilmektedir.

 

TEILEN

Yorum Yaz