Bikini ve Mayo Modelleri

0
1192

Yazın gelişi tatil tutkunlarının alışveriş serüvenini başlattı ve birçok marka altında tasarımcılar tasarımlarını görücüye çıkardı. Bikini ve mayo modelleri arasında bu en göze çarpan modeller arasında çiçekli ağaç detayları ve renkli hatta rengarenk tasarımlar yer alırken farklı tonlarda alt ve üstleri kombinlenerek kullanılması da siz bayanların tercihine sunuldu.

bikini modelleri

Puantiyeler, üçgen kesim bikini ve mayo modelleri bel detayında oyuntular olan mayo tasarımları fit bir vücuda sahip olan kadınların tercihleri arasında yer alabilirken sizler daha toparlayıcı ve göğüs kusurlarınızı örtecek yarım atlet şeklindeki spor tarz bikinileri de satın alabilirsiniz.

Fırfır tasarımları yalnızca dış kıyafetle değil tatilciler için mayo ve bikini modellerinde de ön plana çıkmakta bikini üstlerinde ve altlarında kenar kısımlardan fırfır desenleri kendini göstermekte. Kusursuz bir vücuda sahip olan tüm kadınlar için binlerce alternatif bulunurken sizler kusurlu bir vücuda sahipseniz sorunlu bölgelerinizi kapatmak için göz yanılgısını sağlayacak ve kusurlarınızı kapatacak ürünler ile daha şık ve daha kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

bikini modelleri 2

Bu sezon öne çıkan tasarımlar arasında yalnızca renkli şık ve rahat bikiniler değil aynı zamanda çok seksi tasarlanmış ve gerçekten seksiliğini ön plana çıkarmak isteyen kadınların ihtiyacı olan göğüs kafesi detaylı bel kıvrımlarını ortaya çıkarabilecek leoparla bezenmiş çok şık mayolarda sizlerin tercihine sunulmaktadır.

Daha dikkat çekici ve vücudunuzun tamamını güneşlendirmeyi sağlayacak bikini tasarımları arasında üçgen kesimli üst ve alt çamaşır olarak da tanga şıklığı sizleri bekliyor. Açık ve koyu tonlarda tasarlanmış oldukça seksi ve klasik görünüme sahip tasarımlar birçok tasarımcının koleksiyonlarında sizlere sunuluyor.

Beyaz her yerde olduğu gibi bikini ve mayo tasarımları arasında da saflığı ve zarafeti simgelemekte fırfır detayları ile dekolte bölümünden göbek kısmına kadar bezenmiş tasarımlar daha hareketli ve daha çocuksu şekli ile sizlere sağlanmıştır.

Kilo problemi olmayan ve beyazın zarafetine sığınmak isteyen kadınlar için seksi klasik modern ve modaya uygun birçok bikini ve mayo modelleri vitrinlerde ve online mağazalarda sizleri beklemektedir.

bikini modelleri 4 bikini modelleri 3 bikini modelleri 5 bikini modelleri 6

TEILEN

Yorum Yaz