Bezimgelsin.com Anne Babalara Konfor Sunuyor

0
1052

ABD ve Avrupa’da aileler düzenli tükettiği birçok malzeme için abonelik sisteminden faydalanıyor. Sürekli kullandığı şampuan, tuvalet kağıdı, tıraş bıçağı, bebek bezi gibi olmazsa olmaz ürünlerin ne kadar kaldığını takip etmek ya da azaldığında marketten satın almak yerine abone oluyorlar ve bu ürünler her ay düzenli olarak kapılarına teslim ediliyor. Geçtiğimiz aylarda bu konuda hizmet veren firmalardan biri olan Dollar Shave Club, Unilever firması tarafından 1 milyon USD’ye satın alındı.

Türkiye’de abonelik sistemi browni, çeşitli bitki çayları, yöresel kahveler gibi zorunlu olmayıp sadece isteğe bağlı tüketilen bazı ürünlerle başladı. Ayrıca çocuklara yönelik oyun kutularını düzenli olarak kapıya teslim eden firmalar da var.

Koç Holding şirketlerinden Tanı, ülkemizde sadece isteğe bağlı ürünlerle belirli bir kitle tarafından kullanılan abonelik sistemini yurt dışındaki örneklerde olduğu gibi zorunlu tüketim malzemelerinden biri ile,  bebek sahibi ailelerin olmazsa olmazı bebek bezi ile Türk tüketicilerinin hizmetine sunuyor.

252482_i6ojeoq2mamc8ks05dn29

Bebek sahibi olanlar bilir, bebek bezi, bebeğiniz dünyaya geldiği andan itibaren evinizden eksik etmemeniz gereken, bittiği zaman gece saat kaç olursa olsun satın alabileceğiniz açık market bulmaya çalıştığınız, yokluğunda ikamesi çok zor bir ürün.  Bebeğiniz tuvalet eğitimini alana kadar hayatınızın vazgeçilmezi.

Anne-babalar sürekli pakette kaç adet bez kaldığını, kalan bezin ne kadar süre idare edeceğini, eğer internetten sipariş vereceklerse kargonun ne zaman geleceğini hesaplamak zorunda. Toplu almak çözüm değil çünkü bebeğiniz her geçen gün büyüyor, gelişiyor ve kullandığı bezin bedeni değişiyor. Bu nedenle bebek bezini stoklamak doğru bir çözüm değil.

bezimle-gelsin

 

Bezimgelsin.com, anne babalara bebek bezi konusunda rahatlık ve konfor sağlamak amacıyla kuruldu. Siteye sadece 1 defa abone olmak yeterli. Sonrasında bebeğiniz tuvalet eğitimi alana kadar bez ile ilgili tek yapılması gereken, her ay beziniz gelmeden 3 gün önce Bezimgelsin.com’dan gelecek mesajı yanıtlamak. Bu mesaj ile bebeğinizin bedeninin değişip değişmediği kontrol ediliyor.

Bezimgelsin.com, bezleri bedene göre değişen adetlerde ve sevimli, taşıması kolay özel bir kutu içinde gönderiyor. Teslimatları her ayın 10’unda 20’sinde ve 30’unda. Seçtiğiniz tarihe göre 5 gün öncesinden aylık abonelik bedeli, gerekli yasal izinleri alınmış ve güvenli ortamda saklanan kredi kartınızdan tahsil ediliyor ve tam zamanında bezler kapınıza gönderiliyor.

Şuanda sadece Prima Aktif Bebek ve Prima Premium Care var, ancak talep olursa diğer bez markaları da eklenebilir. Anne babalardan gelen talebe göre aylık kutular bebekler için büyüme çağında düzenli kullanılan ıslak mendil, şampuan, masaj yağı, pişik kremi, meyve püresi gibi ürünleri de içerebilecek.

 

 

TEILEN

Yorum Yaz