Barbie Dreamtopia Oyuncakları Çıktı!

0
630

 

Barbie bebek, piyasaya çıktığı günden bu yana birçok farklı serisiyle sevenlerinin karşısına çıktı. Barbie’yi rock yıldızından peri kızına, denizkızından uzay prensesine kadar birçok farklı şekilde gördük.

Barbie, en son macerasında ise bizi Dreamtopia’ya, yani Hayaller Ülkesi’ne götürüyor.

Karakterdukkani.com, her zaman tüm Barbie oyuncakları sunduğu gibi, Barbie’nin yeni serisi olan Barbie Dreamtopia oyuncaklarını sunuyor.

Barbie Dreamtopia, 2016 yılında izleyicisiyle buluşmuş bir film. Filmin konusu ise oldukça sıra dışı. Barbie’nin küçük kız kardeşi Chelsea, uykusunda sihirli bir dünya düşlüyor ve böylece Hayaller Ülkesi’ni yaratıyor.

Bu sihirli dünyada, yani Dreamtopia’da her şey mümkün. Uçan peri kızları, büyülü prensesler, şekerden yapılma bulutlar ve hayal gücünün sınırlarını zorlayacak birçok şey var.

Barbie’nin küçük kız kardeşi Chelsea’nin hayallerinde kurduğu bu büyülü dünyada Barbie, Chelsea ve köpekleri Honey, birbirinden sıra dışı maceralara atılıyorlar.

Dreamtopia’da Gökkuşağı Krallığı, Muhteşem Saçlar Krallığı gibi değişik isimlerde ve özelliklerde krallıklar bulunuyor.

Barbie Dreamtopia’da Barbie, kimi zaman Gökkuşağı Krallığı’nın lideri, denizkızı prensesi olarak karşımıza çıkıyor. İstediği zaman bir denizkızına dönüşen Barbie, gökkuşağının içerisinde yüzebiliyor. Gökkuşağı Krallığı, sayısız renk ve müzik içeren büyülü bir dünya.

barbie 2

Muhteşem Saçlar Krallığı ise, en az ismi kadar ilginç bir krallık. Bu krallığın en büyük özelliği, içerisinde yaşayan insanların saçlarının çok çabuk uzaması ve her zaman harika görünmesidir.

Muhteşem Saçlar Krallığı’nda da karşımıza bir prenses olarak çıkan Barbie’nin renkli saçları çok uzun ve harika görünüyor. Büyülü güçlere sahip olan Barbie, istediği zaman saç modelini değiştirip yeni görünümler yaratabiliyor.

Barbie Dreamtopia, görüldüğü üzere en sıra dışı Barbie maceralarından biri. Çocuklar bu Barbie dünyasını çok sevdi.

Çocukların bu ilgisi üzerine Barbie Dreamtopia’dan esinlenilerek yapılmış yeni Barbie oyuncakları çıktı. Bu oyuncaklar, diğer Barbie oyuncaklarından oldukça farklı.

Muhteşem Saçlar Krallığı’nın prensesi Barbie’nin bebeği, tıpkı filmdeki gibi dizlerine kadar gelen uzun saçlara sahip. En güzel Barbie bebekler arasında olan bu oyuncak bebeklerin saçları rengarenk ve istenildiği gibi şekil verilebiliyor.

Barbie Dreamtopia, her şeyin mümkün olduğu sınırsız bir dünya. Haliyle bu dünyanın Barbie bebekleri de oldukça sıra dışı ve farklı özelliklere sahip.

Tıpkı filmdeki gibi rengarenk Barbie aksesuarları ile gelen oyuncak bebekler, yanlarında gelen aksesuarlarla istedikleri zaman kanatlı bir peri kızına veya kuyruklu bir deniz kızına dönüşebiliyorlar.

Dreamtopia’nın birbirinden renkli ve şık Barbie kıyafetleri ise kızları büyülüyor.

Barbie Dreamtopia, çocuklar için büyük öneme sahip. Çünkü Dreamtopia dünyasında her şey mümkün. Zengin hayal gücü kullanılarak yapılan bu dünya, çocukların da yaratıcılıklarını ateşliyor ve onlara hayal ettikleri sürece her şeyin mümkün olabileceğini gösteriyor.

Yaratıcılığı çağrıştıran rengarenk Barbie Dreamtopia bebekleri ile kızlar en sıra dışı oyunları oynayıp yaratıcı tasarımlar da yapabiliyorlar.

Kendi kurguladıkları senaryoyu Barbie bebekler ile canlandırıp oynayan kız çocukları, oyun oynarken üretme becerilerini de pekiştirip kaliteli zaman geçiriyor.

Barbie ve kardeşi Chelsea’nin yakın ilişkilerine tanık olan çocuklar Barbie Dreamtopia oyuncakları ile aile, arkadaşlık gibi kavramlarını güçlendiriyor.

Karakter Dükkanı, her zaman en yeni Barbie oyuncaklarını içinde barındırıyor. Barbie’nin yeni serisi olan Barbie Dreamtopia oyuncaklarını Karakter Dükkanı’nda bulmak mümkün.

Çocukların sağlıklı ve kaliteli ürünlerle vakit geçirmesinin önemini bilen Karakter Dükkanı’nda tüm Barbie oyuncakları orijinal ve lisanslı. Buna karşılık sizi uygun Barbie fiyatları ile buluşturan Karakter Dükkanı’nda çocuğunuzun en beğendiği Barbie ürünlerine hızlıca sahip olabilirsiniz.

 

TEILEN

Yorum Yaz