Bal Köpüğü Saç Rengi

0
2917

Bal Köpüğü Saç Rengi

Son yıllarda önemli ölçüde bir popülarite kazanan ve bayanlar tarafından özellikle yaz dönemlerinde tercih edilen bal köpüğü saç rengi, estetik bir görünüme sahip teni ile göz alıcı bir saç rengi elde etmek isteyenler için harika bir seçenek.

Peki söz konusu bal köpüğü saç rengi nasıl elde edilir ve hangi cilt rengi ile uyum sağlar? Tüm bu sorunlarınızın cevabını sizler için hazırladığımız  yazımızın devamında bulacaksınız…

Bulunduğunuz dönemin trendine uygun bir tarz elde etmek niyetindeyseniz, kıyafet seçiminiz kadar güzelliğinize de önem vermelisiniz. Saçlarınızın şeklinden tutun yaptığınız makyaja değin her şey modananının kapsamı altında ve  bal köpüğü saç rengi de  bu modanın bir parçası. Son dönemlerde önemli bir moda halini alan bu renge sahip olabilmek için kuaföre giderek bir sürü para dökmenize hiç gerek yok. Burada yapmanız gereken tek şey saçınıza uygun bal köpüğü rengi boyalarını bulmanız ve ve saçlarınıza doğru bir şekilde uygulamak  olacaktır..

Bal-Köpüğü-Saç-Renkleri

Açık saç rengi tonuna sahip olanlar için bu saç boyasını satın alarak uygulayıp elde etmek son derece kolay olacaktır. Ancak koyu saç rengi tonuna sahip olanlar için durum bu kadar basit değildir. Saç rengi koyu ya da kızıl tonlara sahip olan bayanlar, bal köpüğü saç rengi elde etmek istiyorlarsa mutlaka bu konuda  yetenekli olan bir kuaförde boya işlemini yaptırmaları gerekmektedir. Çünkü koyu saç rengine sahip olan bayanların kendi kendilerine bal köpüğü saç rengini elde etmeye çalışmaları, hoş olmayan bir saç modelinin ortaya çıkmasına yol açacaktır.

Bal-Köpüğü-Saç-Renkleri-(2)

Bal Köpüğü Saç Rengi En Çok Hangi Tenle Uyum Sağlıyor?

Bal köpüğünün, daha ziyade esmer ten rengine sahip olan bayanlara uyum sağlayan bir saç rengi olduğunu söyleyebiliriz. Bunun haricinde buğday tenli bayanlara da bal köpüğü saç renginin yakışabileceği söylenebilir. Ancak söz konusu bu renk, beyaz tene sahip olan bayanlarda son derece soluk bir görünüme yol açabilmektedir. Bundan dolayı beyaz tene sahip bayanların bu anlamda daha farklı tercihlere yönelmeleri daha isabetli bir karar olacaktır. Ancak yine de tercih tamamen size kalmış.

Bal-Köpüğü-Saç-Renkleri-(3)

TEILEN

Yorum Yaz