Baby Face Beauty Cilt Bakımı ile Gelen Güzellik

0
999

Baby Face Beauty Cilt Bakımı ile gelen güzellik…

Baby Face Beauty Cilt Bakımı sayesinde, yaşlanmayı geciktirebileceğiniz gibi, kırışıklıkların azalmasını sağlayabilir, ciltte yaşa bağlı olarak meydana gelen cilt gevşekliklerinin giderilmesi önlenebilir ve bunun yanı sıra oldukça etkili olan bu uygulama sayesinde boyun bölgesinde meydana gelen kırışıklıkların ve gevşekliklerinde giderilmesi sağlanabilmektedir.

Baby Face Beauty ile Cilt Bakımı nedir?

Baby Face Beauty “thulium lazer” adı verilmekte olan son teknoloji sayesinde yapılmakta olan bir cilt bakım ve yenileme sistemidir. Bu mucizevi sistem sayesinde lazer ışınları, deride mikro kanallar açar ve kişilerin sorunlarına göre belirlenerek seçilmekte olan A vitamini, C vitamini,  Tranexamicacid, Resveratrol, kök hücre içeren nano partiküküllü Lasemd ampulleri ile cilde yedirilmektedir. Bahsettiğimiz tüm bu etken maddeler sayesinde ciltte gençleşme ve sıkılaşma sağlanabilmektedir.

Baby face beauty ile yapılan cilt bakımı neden farklıdır?

Baby Face Beauty cilt bakımı uygulaması diğer cilt bakım işlemlerine oranla çok daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Hatta uygulama için bahsedilen süre toplamda 5 ya da 6 dakika kadardır. Bunun dışında uygulama esnasında herhangi bir ağrı hissi oluşmaz ve uygulama sonrasında da ufak ve kısa süreli kızarıklıklar haricinde herhangi bir yan etki meydana gelmemektedir. Bu nedenle de uygulamayı yaptıran kişiler işlem sonrası günlük yaşamlarına geri dönebilmektedir.

Baby face Beauty ile cilt bakımı nasıl uygulanır?

Öncelikle uygulama kesinlikle bir uzman doktor tarafından yapılmalıdır ve hekiminizin sizlere yaptığı ön muayene sonrasında yine kişiye özel belirlenen lazer modu ile cilde lazer uygulaması yapılmaktadır. Daha sonrasında cildin sorununa göre belirlenen Lasemd ampüller hazırlanarak, 4-5 dakikalık lazer işleminin sonrasında hazırlanan ürünler cilde iyice yedirilir ve sonrasında da Lasemd kremi ya da  maskesi uygulanarak işlem sonlandırılır.

Baby face Beauty ile cilt bakımı ne işe yarar?

Baby face beauty cilt bakımı uygulaması sayesinde ciltte beyazlama, cilt parlaklığı, kırışıklıkların azalması, pigment azalması, ciltte var olan yara izlerinin küçültülmesi, yaşlanma nedeni ile ciltte var olan gevşemelerin giderilmesi, skar ve sivilce tedavisi, dekolte bakımı ve boyun bölgesinde var olan kırışıklık ve gevşemelerin tedavisi kolaylıkla yapılabilmektedir.

Baby face beauty ile cilt bakımı kaç seans uygulanmalıdır?

Öncelikle baby face beauty ile yapılan cilt bakımlarında hekim kontrolü ile ciltteki sorunlar tespit edilir ve daha sonrasında soruna göre uygulama seansları belirlenmektedir. Ancak genellikle 1 ya da 2 hafta aralıklar ile uygulama 3- 5 seans olarak uygulanabilmektedir. İşlem son derece etkili olduğundan tek bir seans sonucunda bile etkiyi görebilmeniz mümkündür.

TEILEN

Yorum Yaz