Ayakkabı Vurmasına İyi Gelen Yöntemler

0
1407

Öncelikle ayakkabı seçerken dikkat etmeniz gerekiyor. Online ayakkabı satış siteleri ‘nden ayakkabı seçerken seçtiğiniz ayakkabının size daha sonraları sorun çıkarmasını istemiyorsanız ve çıkabilecek herhangi sorunda muhatabınız olsun istiyorsanız sizlere çok iyi bir site önereceğim. ayakkabionline.com sitesinde bir çok ayakkabıyı mağaza rahatlığı ile seçip alabileceksiniz.

O gün ne giyeceğinize karar verdiniz, kıyafetinize en çok uyacak yeni ayakkabılarınızı giymeye karar verdiniz ancak hevesle aldığınız o yeni ayakkabılarınız ayağınıza mı vuruyor!

Evet, sizin için birkaç öneri topladık;

Yumurtanın pek çok şeye iyi geldiğini biliyoruz, peki ayakkabı vurmasına.. İnce bir tabaka halinde ayakkabınıza sürerek kullanabilirsiniz, kaymamaya dikkat 🙂

Deodorant sadece koltuk altına sürülmez 🙂 Yeni aldığınız ayakkabıyı giymeden önce ayağınıza deodorant sıkarsanız ayakkabı ayağınızın etrafında rahatça hareket eder ve su toplamasını önler.

Diş macunu nasıl işe yarayabilir diye düşünebilirsiniz, ayakkabının vurduğu yere sürülen diş macununun iyi geldiği söylenmektedir.

Aloe veranin ne kadar iyileştirici bir bitki olduğu iyi bilinir. Peki aloe vera bitkisinin yaprağını kestikten sonra ortaya çıkan jeli ayakkabının vurduğu yere uyguladığınızda şişkinliğe ve kızarıklığın iyileşmesini hızlandırdığını da biliyor muydunuz 🙂

Elma sirkesi, su toplayan yerin silinmesi halinde enfeksiyonu önlemektedir.

Pişik kremi tek mucizesini pişikler üzerinde göstermiyor. İçeriğindeki çinko oksit ile enfeksiyona iyi gelen ve yara olan yumuşak dokuyu kurutarak sıkıntılı bölgenin çabuk iyileşmesini sağlamaktadır.

Siyah çay, soğutulmuş çay poşetlerini problemli bölgeye uyguladığınızda şişkinliğini almaktadır.

Çay ağacı bitkisinden hazırlanan ürünler, antibakteriyel etkisi ile yaraları hızla iyileştirmektedir ancak bazı bünyelerde hassasiyet yapabileceği de göz önünde bulundurulmalıdır.

TEILEN

Yorum Yaz