Avukat mı Arıyorsunuz? AvukatHemen.com

0
157

Türkiye’den bir başarılı girişim örneği daha AvukatHemen.com. 2017 yılında kurulan Avukat Hemen sitesi hukuki konularda destek almak isteyen kullanıcılarla avukatları buluşturan online platform.

Benzerlerini yurt dışında gördüğümüz ve oldukça başarılı olan uygulama Türkiye’de de faaliyete geçmiş durumda. Avukat arayan ya da hukuki danışmanlık almak isteyen kullanıcılar yalnızca 1 dakika içerisinde taleplerini oluşturabiliyorlar.

avukat1

Bu talepler AvukatHemen.com a kayıt olmuş alanında uzman ve yetkin avukatlara iletiliyor. Kullanıcının talebine uygun olarak yakın lokasyonlardaki ve talebin gerektirdiği uzmanlık alanına göre sadece ilgili avukatlar bilgilendiriliyor. Avukatlar, talep sahiplerinin bilgilerini inceledikten sonra iletişime geçiyorlar. Kullanıcı, kendisini arayan avukatlar içerisinden uygun bulduğu bir avukatla çalışmaya başlıyor.

Üstelik bu hizmet kullanıcılar için tamamen ücretsiz!

AvukatHemen.com boşanma davası, icra, miras, iş hukuku gibi pek çok alanda makaleler de yayınlayarak toplumun hukuki konularda bilinçlenmesini sağlıyor.

Günümüzde eş dost aracılığıyla avukat arandığı için çoğu durumda aranılan kriterlere uygun avukat bulunamayabiliyor. Kullanıcı açısından da sokak sokak gezerek avukat aramak çok kolay bir durum olmuyor. AvukatHemen.com bu avukat arayışı çilesini kaldıran bir girişim.

Kullanıcılarda “Avukata Sor” düşüncesi belirdiği anda AvukatHemen.com aracılığıyla uygun avukatlarla tanışma fırsatını yakalıyorlar.

AvukatHemen.com kuruluşundan çok kısa bir süre sonra 1200’den fazla kullanıcı talebi aldı ve 100’den fazla avukat kayıt yaptı. 700’den fazla kullanıcı taleplerine uygun avukatı AvukatHemen.com aracılığıyla hızlı bir şekilde buldu.

avukat2

İlk etapta İstanbul ile faaliyete başlayan AvukatHemen.com kısa sürede diğer illere de yayılmış durumda. Kullanıcıların ve Avukatların doğrulama sürecinden geçiyor olması avukatlar ve müvekkiller arasında güvenli bir ilişkinin baştan kurulmasını sağlıyor.

Sitenin hedefi 2018 yılı sonuna kadar 10.000 avukatı platforma dahil etmek ve 100.000’den fazla kullanıcının talebini karşılamak.

Siz de avukat arıyorsanız hemen 1 dakikada AvukatHemen.com aracılığıyla talebinizi oluşturun ve gerisini AvukatHemen.com’a bırakın. Kısa bir süre içerisinde uzman ve yetkin avukatlar sizlerle iletişime geçerek aradığınız hukuki danışmanlığı en iyi şekilde vereceklerdir.

TEILEN

Yorum Yaz