Artık Yüzmekte Özgürüm!

0
144

Merhaba sevgili arkadaşlar, uzun yıllardır bir konuda yaşadığım problemi ve bu problemi nasıl çözdüğümü sizlerle paylaşacağım. Her zaman içimde ukde kalmış olan bu konuyu çözebildiğim için ilk başta çok mutlu olduğumu belirtmeliyim. Neyse, uzatmadan başlayalım. Çocukluğumdan beri Allah’ın emirlerine çok dikkat eden bir insanım. Özellikle bir mümine olarak tesettür şartlarını hiç eksiksiz yerine getirmeye gayret ediyorum. Bu hususta bazı zorluklar çeksem bile, herhangi bir şeyi dert etmeden devam ettiriyorduk çok şükür. Ancak denize ve havuza girme konusunda istediğim gibi bir türlü hareket edemiyordum. Tesettür mayo diye bir şeyin varlığından habersiz olarak denize giremiyor ve rahat edeceğim kıyafetlerle yüzemiyordum. Normal mayolar da dinimizce yasak olduğundan sıkışıp kalmıştım.

Yazın o kadar bunaldım ki, bu konuyu nasıl çözerim diye güzel bir araştırma yaptım. Karşıma ihvan.com.tr sitesi çıktı. Siteye girdiğimde tesettür mayo diye bir ürünün olduğunu fark ettim. Önce saçma gibi gelse de, ürünü incelemeye başladım. Gerçekten de ürün kapatmamız gereken tüm bölgeleri eksiksiz biçimde kapatıyor ve insana rahatlık vaat ediyordu. Fiyatı da diğer sitelere göre uygun olunca hiç düşünmeden siparişimi verdim. Daha sonra ürünün ne kadar sürede elime ulaşacağını da sitenin destek hattına sordum. Pekala dedikleri gibi iki gün içerisinde ürün kapıma kadar geldi. Açtığımda sitede gördüğümden çok daha iyi bir ürünle karşılaştığımı içtenlikle söyleyebilirim. Hiç çekinmeden ürünü denedim ve denize gitmeye karar verdim. Ama daha önce garantilemek adına böyle bir şeyin caiz olup olmadığını diyanete sordum. Onlar da caizdir deyince çantamı aldığım gibi yakınımızdaki plaja koştum.

Şimdilerde o kadar mutlu ve sevinçliyim ki sevgili dostlar, size anlatmam mümkün değil. Tesettür mayo su çekmeyen, ağırlık tutmayan bir ürün. Suyun içerisinde resmen kayıyormuş hissi veriyor insana. Aynı zamanda esnek olduğu için hareket kabiliyetini de sınırlamıyor. Tabii ki tüm uzuvlarım ve başım da tastamam biçimde kapalı. Hal böyle olunca yüzmenin keyfi de gerçekten bir başka oluyormuş. Kısacası artık yüzmekte özgürüm! Desem yeridir. Bir not da ürünü satın aldığım site hakkında olacak. Gerçekten ürünü sipariş vermem, hayattaki en doğru kararlarımdan birisi olmuş. İhvan sitesi bu hususta ucuz ürün satarak bizlere olan değerini de göstermiş açıkçası. Bu sebeple bundan sonraki tesettür mayo ya da bununla alakasız olan başka dini alışverişlerimde de ihvan.com.tr adresini kullanırım. Eğer sizler de denize girmekten imtina ediyorsanız, bu ürüne bakmadan sakın ümitsizliğe kapılmayın. Üstelik tam kapalı ve yarı kapalı yarı tesettür mayo modelleri de var. Selam ve dua ile..

 

TEILEN

Yorum Yaz