Başörtü ve eşarplar tesettür modasındaki en önemli parçaların başında gelirler. Sürekli yenilenen ve hızla gelişen tesettür giyim modası beraberinde pek çok ihtiyacı da getirirken başörtü ve eşarp trendlerinin de bu konuda değişmesine neden oldu. Tesettürlü hanımların çok fazla önem verdiği parçalardan olan eşarpların ve başörtülerin trendlerini takip etmek artık zor bir hal aldı. Bununla beraber ekonomik seçeneklerin de az olması tesettür modasını yakından takip eden hanımların en büyük sorunlarından biri haline geldi. Tesettür Fırsat , bu noktada devreye girerek, tesettürlü hanımların eşarp ve başörtüsü ihtiyaçlarına yönelik bir çok kaliteli tesettür tasarım markasını ve tasarımcısını bir araya getiriyor.

tesettur-fırsat 4

Tesettür Fırsat’ın bünyesinde, Gamze Polat, Armine, Som Fashion gibi bir çok tesettür giyim tasarımcısı ve markası bulunmakta. Bu markaların abiye, ferace, başörtüsü, eşarp, etek, pantolon ve aksesuar gibi bir çok farklı çeşitte ürünleri Tesettür Fırsat’ta satışa sunulmuş durumda. Gamze Polat abiye modelleri, Nilüfer Kamacıoğlu ferace ürünleri gibi farklı seçeneklere bu sayede kolayca ulaşabiliyorsunuz.

tesettur-fırsat 1Tesettür giyim markaları arasında öncü olan Armine de ipek eşarp ve başörtülerinden vazgeçemeyen tesettürlü hanımların favori markaları arasında yerini alıyor. Her sezonda değişen ve gelişen koleksiyonlarıyla Armine modern ve şık eşarp modellerini tesettürlü hanımların beğenisine sunmakta. Tesettürlü hanımlar Armine’nin zarif ve özgün tasarımlarıya kaban, elbise, etek, ferace gibi diğer ürünlerle yepyeni kombinasyonlar üretebilirler. Her sezon olduğu gibi  gerek sade gerek renkli tasarımlarla tesettürlü hanımların gözdesi haline gelmiş bir marka Armine.

tesettur-fırsat 3

Tesettür Fırsat da, kaliteli ve şık bir görünüşe sahip olmak isteyen hanımların gözdesi durumunda. Tesettür Fırsat’tan yapabileceğiniz farklı kombinasyonlarla Armine’nin eşsiz tasarımlarını bir araya getirerek her tarza göre farklı ve özgün bir görünüş kazanabilirsiniz. Armine’nin tasarımlarına, Tesettür Fırsat’ın markalar kategorisinden ulaşabilirsiniz. Tesettür Fırsat, tesettür modasını yakından takip eden hanımların ziyaret etmesini bekliyor.

tesettur-fırsat 2


TEILEN

Yorum Yaz